Menu

pierwsza rocznica ślubu

witam wszystkich. proszę o radę . nie wiem co kupić mężowi na naszą pierwszą rocznicę ślubu ;( czy któraś z was obchodziła już pierwszą rocznicę ślubu? jak tak to co kupowałyście mężom ??

beata28031990
 450  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

pierwsza rocznica ślubu

Odpowiedzi

domka
Obchodziłam ,nic nie kupowałam .!
Juli1303
Zrobiłam mu uroczystą kolację przy świecach , jedliśmy ją nago , miałam tylko kokardę na sobie...
margolcia85
hehehe moj wyprowadził się wtedy do mamusi - co prawda już nie pamiętam jaki był powód ale wrócił szybciej niż się wyniósł - z tej okazji nic nie dostał, jak z każdej następnej - on tez nie pamięta o takich datach więc i ja udaję że dzień jest jak codzień:)
piasekpustyni
chyba coś z kosmetyków, ulubione perfumy(kwiatek), a ja dostałam kartę do sephory za 100 zł. no i bukiet (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
katarynka3311
Ja dostalam kartke z zyczeniami, kwiaty i wisiorek srebrny. A mezowi kupilam portfel, bo chcial. Wszystkiego najlepszego(prezent)
Magdzik
Nie pamiętam, to było tak dawno(krejzolka)(kciuki) Chyba dostał książkę, bo jego pasją są książki historyczne i wszystko, co z historią związane(kciuki)
Jolcia24mb
obchodziliśmy. Łańcuszek i byliśmy na pizzy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.