Menu

Pierwsza samotna noc Malutka

Jutro sylwester ( nigdy nie lubiłam tych sylwestrowych imprez) i wychodzimy. Malutek ma zostać sam (czyli z babcią) i już jestem rozdygotana. Pierwszy raz zostawię ją samą na noc,cały czas karmię piersią a mleka z butli nie pociągnie. Nie byłoby problemu ale wychodzą jej 4 zębiska u góry na raz, ma dziwną chrypke i dziś nie dopilnowałam i Mała chwyciła kabel i zrzuciła radio-budzik - efekt- siniak pod okiem. Mam już dosyć. Totalny dołek, nie jestem wylewna a potrzebuję słowa otuchy. Pomożecie?

joka26
 521  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dołek

Odpowiedzi

KlaudynaK
Hmmm, ja zostaje w sylwka w domu. Ale ja nie mam z kim Stasia zostawić, nawet nie wiem czy bym to zrobiła. Tkwiłabym pod telefonem chyba. A co do siniaków... Staś kiedyś pociągnął za kabel ale wyrwał tym gwóźdź ze ściany, tam wisiał papirus w ramce i ciach, rozcięte pod nosem... To był pierwszy mały wypadek, popłakał a potem zaczął rozrabiać, potem już takie rzeczy robił, że aż się boje opowiadać... Dzieci tak mają. Stasiowi nic nie jest, nie obkładam mieszkania poduszkami, zgarnęłam tylko niebezpieczne przedmioty. Żeby nie ciągnął za wszystkie kable ma swój własny, nie umiem tego wytłumaczyć ale jak ma swój to innych nie rusza.
Ewelka151207
nie martw sie,masz prawo zeby sie zabawic a przy babuni krzywda jej sie nie stanie;) badz dobrej mysli tak jak ja ja tez zostawiam mojego tuptusia z babcia i ide w tany ;) bedzie dobrze
joka26
Dziewczyny dziękuję bardzo za dobre słowo :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.