Menu

Pierwsze badanie USG

Pierwsze badanie USG podczas ciąży jest zazwyczaj ciekawym przeżyciem. Podczas takiego badania możesz zobaczyć swoją pociechę i usłyszeć bicie jej serca. Czy pamiętasz jakie były Twoje odczucia po pierwszym badaniu? Podziel się z nami tym doświadczeniem.

Ania
 2067  9

Odpowiedzi

krasna1
przy pierwszym dziecku widziałam tylko jak bije serduszko-taka malutka kropka wtedy była.....
a przy drugim było troszkę obawy bo był pęcherzyk ale pusty,
dopiero w 7 tygodniu moje drugie dziecko postanowiło w nim zamieszkać...
homie
Ja na pierwszym takze widzialam tylko krpke z bijacym serduszkiem :)) ale za to teraz juz slyszalam bicie serduszka super uczucie ... mój maluszek jest juz coraz wiekszy 21 tc juz czuje jak sie rusza takze każdy dzień ciąży jest wspanialym dniem co troche zauważam cos nowego super :))
Mandarinios
pierwsze usg miałam robione w 8 tyg, aby potwierdzić ciążę... Widziałam małą fasolkę, a jak usłyszałam serduszko to się oboje z mężem popłakaliśmy:):):) Najbardziej wzruszający moment...
Nicoletta
pierwsze badanie miałam na począku ciąży (tak dowiedziałam się,że w niej jestem) był to 8 t.c .. w ogóle nie zwracałam uwagi co tam ujawniło się na monitorku bo byłam tak przejęta i załamana wiadomościa jak lekarz powiedział "no jest!" ..
Nicoletta
dodam,że kolejne miałam robione w chyba 20 t.c i również nic wtedy nie widziałam bo lekarz (ten olewus co wcześniej do niego chodziłam) tylko spojrzał jednym okiem i to wsio .. (wymusiłam na nim to badanie bo nie chciał bo głupi wychodzi z założenia że tylko 3 USG w całej ciąży i to wszystko) .. na następną wizytę poszłam już do innego i u niego za każdym razem co byłam to bylam badana i pokazywał jak bije serducho..
irekzboralski
ja miałam pierwsze usg na potwierdzenie ciąży a był to 4t 1d
33anna
Podczas pierwszej ciąży miałam tylko 3 razy robione usg i nic nie widziałam , tylko słyszałam bicie serduszka, to było bardzo wzruszające(było to dawno, dawno temu)Podczas drugiej ciąży pierwsze usg miałam w 5 tygodniu i było to badanie dopochwowe. Zobaczyłam wtedy 6mm fasolkę i nigdy tego nie zapomnę
isiorek
dopiero w 6 miesiącu :o ja pierwsze miałam w 6 tyg i lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczna a drugie tydzień później i była już fasolka z serduchiem :) mamy zdjecie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.