Menu

pierwsze buty

Moja córka od pewnego czasu sama wstaje i zaczyna sobie pomału hasać przy meblach. Sama na siłę jej nie stawiam. I teraz pytanie- czy już powinnam jej kupić butki, jeśli tak to czy dobre będą buciki ze sztywnym zapiętkiem? Czy to wystarczy? Czy muszą to być jakie buciki ortopedyczne, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

stokrotka79
 405  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

pierwsze buyu

Odpowiedzi

pscolka1987
Zależy od kieszeni moja miała problemy jak była miała nosiła poduche ortopedyczną i my musielyśmy kupywać buty z Bartka ale te co mają profilowaną wkładkę a teraz jest ich dośc sporo na rynku to są najbardziej polecane ...
jagoda30
broń Boże ortopedycznych!!!!jak już to gdy zleci lekarz.buty muszą być: z twardym zapiętkiem,,wkładką od płaskostopia ale to już większośc butów ma,uginać się w 1/3 długości,tzn w palcach,podeszwa musi być podgięta w palcach troszkę do góry.Nie muszą być firmowe,zwykłe szmaciaczki zetpol,lemigo,wigami
piasekpustyni
choć nasz Maluch nie miał nigdy "ortopedycznych" problemów to lekarz mówił żeby jak najwięcej dziecko chodziło boso po różnych strukturach - piasku, trawie itp. Ja bym narazie dała ciepłe skarpetki z hamulcami i chodziła regularnie na wizyty kontrolne do preluksologa.
renata29
Moje dzieci uczyły się chodzić bez butów,tylko w skarpetkach.Nawet kapci nie mają.Starszemu kiedyś kupiłam ale nakładał je przeważnie jak myłam podłogi,gdy wyschło,natychmiast ściągał :) Buty nie muszą być ze sztywnym zapiętkiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.