Menu

Pierwsze ruchy dziecka

Kochane powiedzcie mi, czy jak poczułyście pierwsze ruchy dziecka to jakie one były, mocne i wyraźne czy raczej delikatne trudne do rozpoznania czy to na pewno dzidzia się poruszyła?

jollka
 1011  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża ruchy dziecka

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Na poczatku były lekkie musniecia a z dnia na dzien juz spore kopniaki. (grins)
IziaMorela
Z poczatku delikatne ale wiedzialam,ze to TO!!! Cudowne, niezapomniane uczucie!
jollka
Pytam bo ja przy poprzednich dwóch ciążach czułam od razu takie mocne ruchy że nie miałam wątpliwości natomiast teraz takie delikatne ruchy i to nie codziennie że zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno była dzidzia, chociaż w tamtym momencie byłam pewna, nawet było widać jak w jednym miejscu brzuszek mi delikatnie podskakuje. Ale teraz to już sama nie wiem.
moput
Pierwsze ruchy są właśnie bardzo delikatne ale w moim przypadku one były takie... kilkakrotne... tzn jak poczułam, to wiedziałam, że to maluszek bo za chwilę znów i znów i tak kilka razy :)) A potem... kopniaki mocne i często powtarzająca się czkawka :)) To dopiero jest zabawne :))
Pewnie słyszałyście, że "czucie" miłości jest jak skrzydła motyla w brzuchu... ja tak kojarzyłam ruchy dziecka :))
soniacz87
ja miałam w 19 tygodniu takie bulgotanie tak jak by praca jelit .. a dopieor w 24 tygodniu poczułam ruchy takie jak sie powinno... a w 31 to juz nie mówie jakie czułam ;))
jollka
(krejzolka) Nawet nie zauważyłam że pytanie dnia też dotyczy pierwszych ruchów dziecka
Tosia
delikatne pukniecia od srodka... okolo 20 tygodnia chyba :)...
jollka
Boże to jest moja trzecia ciąża a wszystko jest inaczej niż przy poprzednich, zachowuję się jakbym była w ciąży pierwszy raz, obłęd (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Mandarinios
Ja miałam uczucie jakby bulgotania w jelitach :) na początku myślałam, że to właśnie coś z jelitami ale zawsze czułam jak się kładłam spać:D tak więc domyśliłam się, że to Kubuś szaleje :D i czułam to naprawdę szybko, bo około 15 tygodnia czy jakoś tak :)
Anemona
a ja pamiętam dokladna date (krejzolka) 16 maj 2005 a 25 pazdziernika zostatam mama(grins) muśniecie na początku z dnia na dzien mocniejsze kilka razy dziennie potem praktycznie non stop ,a na koncu to wkladal mi nogi pod zebra nie bylo to mile(nigdy)(grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.