Menu

Pierwsze słowa

Dzieci zaczynają mówić w różnym wieku. Jedne szybciej, inne zdecydowanie później. Jeszcze u innych dzieci potrzebne są konsultacje z logopedą. Jak wyglądała nauka mówienia u was w domu? Czy dziecku przyszło opanowanie tej umiejętności samo z siebie, czy też z pomocą specjalisty? Czy twoje dziecko należy do gaduł, czy wręcz przeciwnie jest ciche i skryte w sobie?

Ania
 1276  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie nauka dziecko mówienie

Odpowiedzi

myszka838383
Mój synek nie miał problemów z mową. Jak skończył 2 lata mówił już pełnymi zdaniami. Teraz ma 2,5 i czasem jestem w szoku jak mi coś powie.
iincia
a moj smyk ma 6 i pół miesiaca i jeszcze niepowiedział MAMA a ja tak czekam na to az powie wkoncu gaworzy sobie cos ale mama niechce mowic
Magdzik
Moja córka ma 15 miesięcy i jest straszną gadułą:) Najpierw było tata w okolicach 8 miesiąca (to nieświadome rzecz jasna:)), a potem powoli coraz więcej i teraz jej jedno pełne zdanie, a raczej pytanie brzmi: "a cio to jest?":)))))
moniczka
Mój synek duzo juz mowi mysle ze jak skonczy za dwa miesiace dwa latka bedzie mówił juz bardzo ładnie a pyta cały czas sto pytan mama to mama to ja tez podobno szybko mówiłam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.