Menu

Pierwsze spacerki

Mój synek na 18 dni i czas na pierwsze spacerki - zastanawiam się tylko ile w zasadzie powinien trwać pierwszy spacerek? Godzinę? A może dwie? Nie mam pojęcia. Poradźcie mi coś.

Keti87
 618  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem spacer spacerek

Odpowiedzi

justa
Zależy od pogody- nie słyszałam o jakichś ograniczeniach jeżeli jest ciepło. Na pewno w upalne dni lepiej unikać słońca, szczególnie koło południa. Spaceruj tyle na ile Ci maluszek pozwoli - o tej porze roku dobrze mu zrobi dłuższy pobyt na świeżym powietrzu...
mamakarina
U nas pierwsze spacerki to były istne maratony! W życiu tyle nie spacerowałam! :) Karmiłam w parku, więc nie było potrzeby wracać do domku, a moje dzieci najlepiej śpią właśnie na dworze! Tylko ubierz malca odpowiednio - nie przegrzewaj i w drogę!
paula80
Uwielbiałam te pierwsze spacerki - chodziłam sobie taka dumna z tym wózkiem! Jak maleństwo będzie miało dośc spacerku na pewno da ci o tym znać. Mój synek nawet jak nie mogłam iść na spacerek to najchętniej spał na balkonie w wózku - świeże powietrze to świetna sprawa dla małych płucek.
Pixelka
Godzinka, dwie spokojnie ale odpowiednie ubranko, pieluszka tetrowa do przykrycia i sprawdzanie czy dziecku nie jest za ciepło ani za zimno to podstawa. Na taką pogodę lepsze będzie może parasolka niż buda w wózku, bo zapewni lepszy dopływ powietrza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.