Menu

Pierwsze urodzinki

10 września moja córeczka kończy roczek:)))więc muszę zorganizować jakieś przyjęcie.Muszę rozplanować to na dwa dni piątek i sobota ponieważ nie zmieszczę tyle osób na raz w naszym mieszkaniu:)Kompletnie nie wiem co przygotować do jedzenia z tej okazji:((będzie tylko dwójka małych dzieciaków, a reszta sami dorośli.Dziewczyny bardzo was proszę doradźcie mi co mogłabym przygotować do jedzenia na ten wyjątkowy dzień:)))

Smara26
 844  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta urodziny dziecka

Odpowiedzi

Ju25lka
Karola w niedzielę też kończy roczek :)

Powiedz mi czy to robisz jako obiad czy pod wieczór?? Wtedy na pewno coś wymyślimy!!
Smara26
myślę, że na 16 godzinę wystarczy:))czyli już po obiadku:))
apologize
Hej: Jeśli chcesz zrobić coś na ciepło to polecam np bogracz, albo bigos - coś jednogarnkowego, żebyś nie miała kłopotu. Potem podaj wędliny, sery, zrób np sałatkę grecką, albo tradycyjną jarzynową ona się zawsze sprawdza, pieczywko, jakieś grzybki marynowane, korniszony. No i ciasta jakieś - na pewno będziesz miała torcik więc wystarczy i oprócz tego jakieś delicje. Będziesz miała tym sposobem najmniej gonienia i posiedzisz z gośćmi.
norbik
Ja zawsze na urodziny chłopaków(lipiec i pażdziernik)przygotowuję tort,a dokładniej to moja mama piecze,a ja robię ciasta.Sernik,deser z galaretek i serków,3bita,a pozatym paluszki słone i jakieś cukierki.Do tego soki lub napoje niegazowane.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.