Menu

pierwsze urodzinki

Hej kochane mam do was takie pytanko czy jak są urodzinki u kogoś z Waszej rodziny to gości się zaprasza czy raczej kto chce ten przychodzi.Ja jestem w kropce wyobraście sobie że wczoraj były 1 urodzinki chrześniaczki mojego męża,nie byliśmy wybieraliśmy się dzisiaj ale dowiedziałam się że wczoraj rodzice robili jej roczek i nas nie zaprosili a prosili wszystkich znajomych mam już nawet prezent ale nie wiem czy iść może nie życzą naszego towarzystwa?Jak sądzicie czy chrzestnego się prosi czy sam powiniem przyjść ja jak robiłam dla synka roczek to chrześni byli na 1 miejscu.

aga24
 577  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie urodzinki

Odpowiedzi

agaorto
U mnie zawsze się wcześniej zaprasza. Wiadomo przecież, że nie zawsze wszystkim pasuje taki termin i ja daję znać conajmniej 2 tyg wcześniej znać, że coś planuję.... A co do tego czy powinni zaprosić - jasne, że powinni więc może zadzwoń i dowiedz się co jest grane i tyle.....
PatrycjaM
U mnie np. jak trafia w niedziele i tak robimy impreze to mówie ze w tym samym dniu.Jak np. urodziny trafiły w srodę to nic nie mówiłam jak przyjechali to zapraszałam np.na sobote. Zawsze babcie, dziadki, ciocie,wujki i tym bardziej chrzestni przychodzą. Skoro wczoraj miała urodziny-ja bym poszła wczoraj, no ale po fakcie. Wiec poszłabym dzisiaj normalnie z prezentem z "wymówką" ze wczoraj coś wypadło i nie mogłam. Nie pójdziecie do rodziców tylko do dziecka, wiec nie wazne czy sobie zyczą czy nie! Ale mogli choćby sms napisac. Wszystko zależy od waszych relacji. (awve)
adaPG
no wlasnie,ale u mnie tez się zaprasza chrzestnych,tym bardziej na roczek. może rzeczywiście zadzwoń i zapytaj ,może to tylko jakieś nieporozumienie?
aga24
A no właśnie ,no ale dzisiaj zawieziemy jej prezent i tyle dziecko nie jest niczen=mu winne prawda?
PatrycjaM
ZGADZAM SIE! może po prostu zapytaj o całą sytułację i sie wyjaśni a za rok nie bedzie problemu.
A propo Roczku -nie mieli Mszy Św w kościele-przecież tam chrzestni są?
kasiam146
u mnie jest tak ze jak urodziny rodzice postanawiaja zrobic dziecku w innym terminie np 2 dni pozniej lub wczesniej to sie zaprasza a jak w dniu urodzin to kazdy sam przychodzi z prezentem
daryjka87poznan
U mnie sie zawsze kilka tygodni przed juz zaprasza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.