Menu

Pierwsze ząbki przodnie

Kochane moje pytanie brzmi czy któres z waszych pociesz miało tak ,że pierwsze ząbki to oczne u góry ?? mojemu dziś 2 zauważyłam właśnie oczne . dziwne to dla mnie bo przeważnie dzieci maja pierwsze na dole.. no i czy slyszeliście ze to niby żle.. o boże dziś sasiadki mi nagadały ,że to żle ze oczne sa pierwsze!

soniacz87
 1226  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie ząbki

Odpowiedzi

wikaa020
Mojej pierwsze wyszly dolne jedynki,takze nie wiem.
JustiSam
Kazdy czlowiek rozwija sie w swoim rytmie. Nie sluchaj tych sasiadek(grins)
smerrfetka
też tak słyszałam że jeśli idą górne to źle...ale pewnie kolejny zabobon...nie artw się teraz wszystko jest na odwrót(grins)(grins)(grins)(grins)
mycha2706
Mojemu Hubertowi najpierw wyrosły właśnie dwójki u góry,pózniej jedynki na dole,jedna jedynka na górze i ............ piątka!!! Dopiero teraz wyrasta Mu druga jedynka i dwójka na dole... Ot takie zwariowane mam dziecko(krejzolka)
margolcia85
Mój syn miał najpierw górne ząbki i jakoś nic mu się nie dzieje z tego powodu, nigdy nie zastanawialo mnie to jaka powinna być kolejność ich wychodzenia... Ważne że wogóle są a które pierwsze to już chyba nieistotne?
beatka7623
też to słyszałam ale nie ma się czym martwić Czy to górne czy dolne ważne że wychodzą I nie ma co słuchać
Renatka2019
Mojemu też najpierw szły górne, miał wtedy niecałe 4 miesiące. Szybko mu wyszły i niestety szybko się popsuły.(placze)
asiunia83
mojemu starszemu synowi też pierwsze wyszły górne i siostra cioteczna tez mi naopowiadała jakichś głupot na ten temat (krejzolka)(krejzolka) że o mało zawału nie dostałam (krejzolka)(krejzolka) a jest wszystko ok a więc nie martw się i nie słuchaj jakich zabobon (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
karolincia
nie ma różnicy które w jakiej kolejności mojej też nie po kolei rosły i są zdrowe nie psują się
monikarogalska2
u mojej małej pierwsze wyszły górne jedynki a po kilku dniach wyszły dolne. Dziś ma 15 m-cy ma 2 górne i 2 dolne jedynki a teraz wychodzą na raz wszystkie piątki, na szczęście dobrze to znosi, a o tym zabobonie pierwsze słyszę...(krejzolka)
babooshka
Twoje sąsiadki mają jakieś średniowieczne poglądy, u nas 3 ki pojawiły się dość późno, ostatnia jakiś m-c temu (czyli w 21 m-cu), nie ma co się przejmować, każde dziecko jest inne, ważne by myć ząbki(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.