Menu

Pierwsze ząbki przodnie

Kochane moje pytanie brzmi czy któres z waszych pociesz miało tak ,że pierwsze ząbki to oczne u góry ?? mojemu dziś 2 zauważyłam właśnie oczne . dziwne to dla mnie bo przeważnie dzieci maja pierwsze na dole.. no i czy slyszeliście ze to niby żle.. o boże dziś sasiadki mi nagadały ,że to żle ze oczne sa pierwsze!

soniacz87
 1246  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie ząbki

Odpowiedzi

wikaa020
Mojej pierwsze wyszly dolne jedynki,takze nie wiem.
JustiSam
Kazdy czlowiek rozwija sie w swoim rytmie. Nie sluchaj tych sasiadek(grins)
mycha2706
Mojemu Hubertowi najpierw wyrosły właśnie dwójki u góry,pózniej jedynki na dole,jedna jedynka na górze i ............ piątka!!! Dopiero teraz wyrasta Mu druga jedynka i dwójka na dole... Ot takie zwariowane mam dziecko(krejzolka)
margolcia85
Mój syn miał najpierw górne ząbki i jakoś nic mu się nie dzieje z tego powodu, nigdy nie zastanawialo mnie to jaka powinna być kolejność ich wychodzenia... Ważne że wogóle są a które pierwsze to już chyba nieistotne?
beatka7623
też to słyszałam ale nie ma się czym martwić Czy to górne czy dolne ważne że wychodzą I nie ma co słuchać
Renatka2019
Mojemu też najpierw szły górne, miał wtedy niecałe 4 miesiące. Szybko mu wyszły i niestety szybko się popsuły.(placze)
asiunia83
mojemu starszemu synowi też pierwsze wyszły górne i siostra cioteczna tez mi naopowiadała jakichś głupot na ten temat (krejzolka)(krejzolka) że o mało zawału nie dostałam (krejzolka)(krejzolka) a jest wszystko ok a więc nie martw się i nie słuchaj jakich zabobon (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
karolincia
nie ma różnicy które w jakiej kolejności mojej też nie po kolei rosły i są zdrowe nie psują się
monikarogalska2
u mojej małej pierwsze wyszły górne jedynki a po kilku dniach wyszły dolne. Dziś ma 15 m-cy ma 2 górne i 2 dolne jedynki a teraz wychodzą na raz wszystkie piątki, na szczęście dobrze to znosi, a o tym zabobonie pierwsze słyszę...(krejzolka)
babooshka
Twoje sąsiadki mają jakieś średniowieczne poglądy, u nas 3 ki pojawiły się dość późno, ostatnia jakiś m-c temu (czyli w 21 m-cu), nie ma co się przejmować, każde dziecko jest inne, ważne by myć ząbki(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.