Menu

Pierwsze zdjęcie USG dziecka, opaska z porodu, pierwszy ząbek

Czy przywiązujesz wagę do pamiątek wymienionych w tytule pytania? Czy zachowujesz takie pamiątki, żeby kiedyś pokazać je dziecku, czy też zupełnie nie przywiązujesz do tego wagi? Czy masz specjalny schowek na takie pamiątki? Napiszcie jak podchodzicie do tego tematu.

Ania
 2287  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

pamiątki

Odpowiedzi

monique25
Tak , zbieram do specjalnego pudełka. Mamy już opaskę ze szpitala, pierwsze ścięte włoski , pierwszy rysunek i smoczek. Mam płyte z badania usg . Schowałam też świeczkę z pierwszych urodzin ;-)
Majaaaaaa0000
tak zbieram:) mam pudełeczko specjalne! mam nawet pępek córki, włoski pierwsze obcięte. opaskę ze szpitala,skarpetki ze chrztu, usg wszystkie jakie miałam, zaproszenia na chrzest,bo było z jej zdjęciem, Lubie takie rzeczy zbierać:)
iwona1985
tak zbieram :-) mam specjalne pudełko znajduje się opaska ze szpitala, pierwsza świeczka urodzinowa( zresztą wszystkie 3 są schowane), smoczek chociaż miała tylko 5 min w buzi, kartki urodzinowe, grzechotkę, gryzaczek i chyba tyle ...
korek221
ja też mam pudełko z pamiątkami:))
są tam malutkie ciuszki Grzesia, smoczek, test ciążowy, pierwsze zdjęcie usg, ząbki ,pierwszy ścięty loczek, świeczka z pierwszych urodzin, opaska szpitalna na rączkę,pierwsze rysunki, laurki itp.:)))
natuuusia19
zachowalam jeden z testow ciazowych (robilam 3 na raz) mam wszystkie zdj usg:) opaski ze szpotala niestety nie pozwolono mi zabrac... mam za to pepuszek:) swieczki z tortow, smoczek, kartki z zyczeniami, kilka plyt ze zdjeciami (uzupelniam co jakis czas) i chyba tyle...
amalka
Mam pudełeczko ze SKARBAMI- pozytywny test, wszystkie zdjęcia, opaska ze szpitala, pierwsze zdjęcie zrobione przez dumnego tatusia, maleńkie ubranko (jedyne pasujące rozmiarem na mojego wcześniaczka), pierwsze skarpetusie, szatka z chrztu, świeca, karty z gratulacjami, karty z chrzcin i roczku... Prowadziłam również pamiętnik małego dziecka i tam wkleiłam pierwszy pukiel włosów :) Teraz poczekamy na "wróżkę zebuszkę" :)
emiliab
Synek ma swoje pudełko na skarby, mamy tam wszystko, opaskę ze szpitala, kawałek pępuszka, pierwszy obcięty kosmyk włosów. Na pierwszy ząbek jeszcze musimy poczekać.
karolcia514
oczywiście ze zbieram mamy do tego specjalne pudełeczko a w nim opaskę ze szpitala,pępuszek, karteczkę która miała przyczepiona do swojego łózka z jaka waga i wzrostem się urodziła i jeszcze wiele innych rzeczy :)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
joasik31
ja też zbieram, uważam, że to będzie iła pamiątka jak dostanie:)
mycha2706
Zbieram wszystko co pierwsze,włoski,kaftanik,test ciązowy..kazde z moich dzieci ma magiczne pudełko,w nim pierwsze rysunki i inne cenne rzeczy.Dostaną na 18 urodziny.
daryjka87poznan
No pewnie ze mam pochowane wszystko. Nawet pepuszek ktory odpadł :D
xkasiulax
zbieram ....
tlolek
mam wielkie pudło ze skarbami Kuby
pozytywny test, karte ciąży i wszystkie zdjęcia usg,pierwszy ciuszek jaki miał w szpitaliku, pępuszek,opaskę, pierwsze ścinane włosy, całe ubranko jakie miał do chrztu, świece, szatkę, zaproszenia i karty z życzeniami od gości, pierwszą świeczke z tortu, zeskanowaną rączkę(bawił się skanerem i udało mu się go włączyć...), ostatni smoczek

a dla Julki mam póki co test i opaski ze szpitala
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.