Menu

pierwszy spacer

Drogie Mamusie(kwiatek) napiszcie po jakim czasie wyszłyście pierwszy raz ze swoimi pociechami na dwór? i jak długo byłyście na tym spacerku? No i jaki to był miesiąc?(kwiatek)

Ada3610
 663  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem spacer niemowle

Odpowiedzi

agnese32
zaczyna sie od godz. teraz jest zimno zacznij od 10 min pszy oknie z czapeczka i kurteczka i tak stopniowo az bedzie 1 godz. a potem na dwor na 20min i stopniowo(awve)
natuuusia19
ja rowniez najpierw zaczynalam od okna:) pozniej wyszlam na ok 30 min:) to bylo w maju:):):)
Beatris0302
a ja byłam ze swoim synkiem na pierwszym spacerze gdy miał 2tyg a było to pod koniec września.. I nie stawiałam go przy oknie ani na balkonie.. Wyszłam z nim na dwór na 20min.. :)
Kinia008
(grins) Ja urodzilam w maju, nie stawailam przy oknie lub balkonie , wyszlam po tygodniu na ok godzine
Marta050709
jak ja urodzilam to byl upalny lipec.lezalam w szpitalu 6dni jak dotarlam do domu i na drugi dzien wyszlam wiec dziecko mialo juz troszke
joana1983
Ja rodziłam we rześniu. Pierwszy raz Ala była na dworze w 3 dobie po porodzie, kiedy wracaliśmy do domu ze szpitala. A pierwszy wózkowy spacer był w 4 dobie po cesarce i trwał ok 45 min. Od 2 miesiąca życia (skończonego) Ala śpi codziennie na balkonie przez ok 2-3 godzin i jeszcze ani razu nie chorowała (kciuki)
Ewa0528
Synek urodził się pod koniec września i najpierw go werandowałam przy oknie zaczynając chyba od 10 min ale już dokładnie nie pamiętam a pierwszy raz na spacerze był chyba po 2 tyg
daryjka87poznan
Ja po miesiacu ale przez to ze moja corka była chora, miała zapalenie pluc i znalazła sie w szpitalu. Nie moglam wczesniej wyjsc.
aga28
synek urodził sie na poczatku czerwca, takze nie było problemow z pogoda i juz po kilku dniach wyszlismy na krotki spacerek, stopniowo wydłużając czas.
mala21
po około miesiącu, rodziłam w połowie sycznia. Wyszłam bez wcześniejszego werandowania na około 40 minut
karolcia514
córcia urodziła sie w lutym a na pierwszy spacer wyszłyśmy po trzech tygodniach i to tak na około 10 minut dłużej nie :)
xkasiulax
Październik mała miała trzy tygodnie:) byliśmy około 40minut ....(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.