Menu

pierwszy spacer z noworodkiem z jesien

(krejzolka) dziewczyny kiedy najszybciej wyszlyscie na krotki spacerek jak urodzilyscie w pazdzierniku i jaka byla wtedy temperatura? Zastanawiam sie jak zaprowadze do przedszkola corke jak drugie dziecko urodze w pazdzierniku i bede sama bo maz musi wyjechac do pracy(pout)

dzikakobieta
 1527  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Opieka nad dzieckiem spacer

Odpowiedzi

korek221
Grześ urodził się w drugiej połowie listopada ale wtedy było całkiem ciepło(grins) (pamiętam ,że przywiozłam Go do domku w cienkim kombinezoniku) wychodziłam z Nim po tygodniu.
Agnieshka76
Mój urodził się w grudniu i na krótkim spacerku byłam po tygodniu. A było naprawdę zimno.
kreskah
ja urodziłam 9.10 zeszłego roku, akurat było okrutnie zimno wtedy. pierwsze dziecko więc ja mama nieświadoma, położna kazała werandować dopiero jak skończy 2 tygodnie, po 3 tygodniu wyjść ( fakt było bardzo wiecznie i wilgotnie). tak też zrobiłam. Sasiadka urodziła córcię miesiąc później akurat było wtedy cieplutko, jak mała miała 6 dni to wyszli pierwszy raz.
Teraz mam termin na luty, o ile nie będzie ekstremalnych mrozów myślę, że wyjdę troszkę wcześniej, a niech się hartuje:)
daryjka87poznan
My na pierwszy spacerek wyszlismy po miesiacu ale to z tego wzgledu ze moja corka w miedzy czasie trafila do szpitala bo miała zapalenie pluc. (placze)
Nula139
Zuza urodziła się 20 października,pierwszy spacerek był po około tygodniu,było zimno.
xkasiulax
Urodziłam we wrześniu pierwszy raz wyszłam,po dwóch tygodniach
justii34
Listopad ,pamiętam że było zimnoo ale świeciło ślicznie słoneczko.Po 2tyg ,zaczęlam przez 5 dni werandować małego ok 10min a potem na 30 min.spacerek.Zima była okrutna bo dochodziło nawet do -20 stopni a mały miał nie spełna 2 miesiące ale spacerki się robiło .Tyniu jest zdrów i zahartowany .
izkalepszy
urodziłam 31.10 koło 15 listopada byłam na pierwszym spacerku ale w tedy ciepła jesień i zima była bo chodziłam w swetrze długim ala płaszcz,a może mi tak gorąco było z emocji jako młoda mama(grins)
kasiam146
moj syn urodzil sie 26.10 i pierwszy raz wyszlam z nim po tygodniu bylo w miare cieplo ale tak go na rece wzielam i wyszlismy na 5 minutek nastepnego dnia na 15 i tak jakos poszlo
lola86
moja urodziła się w lutym i wyszłyśmy dopiero po 2tygodniach bo przez cały czas było po -30
lola86
moja urodziła się w lutym i wyszłyśmy dopiero po 2tygodniach bo przez cały czas było po -30
dzikakobieta
dzieki dziewczyny:)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.