Menu

pies sąsiada

otóż od pewnego czasu pies sąsiada zaczyna rzucać sie do ludzi wczoraj gdy mój tato szedł do nas pies tez się na niego rzucił na szczęście nic mu nie zrobił sąsiad miał już parę razy zwracana uwagę aby psa wyprowadzał na smyczy i w kagańcu ale to bez skutku dodam jeszcze ze pies chodzi sam bez pana a sąsiad siedzi sobie w domu razem z sąsiadka boimy się o nasze dzieci biegające po podwórku co możemy zrobić w takiej sytuacji ??

karolcia514
 506  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem pies

Odpowiedzi

natuuusia19
zglosic na polisje lub straz miejska... albo prosto do schroniska
Anemona
jeżeli po okolicy błąka sie pies to sie dzwoni na Policje,żeby zabrali BEZPAŃSKIEGO psa
daryjka87poznan
Zgłos to do strazy miejskiej.
babooshka
tak jak napisały dziewczyny zawiadom straż miejską...
Maffi
Trzeba porozmawiac z sąsiadem, sami kiedyś mieliśmy takiego agresora:/ i wkońcu sasiedzi kazali nam psa zlikwidować:/ no i pojechał na wies:/
lola86
my mieliśmy takie przeboje ,kiedyś opisywałam jak amstaf pogryzł małego chłopczyka .Psy terroryzowały pół wsi przez 2 lata a.A Policja nic nie robiła bo sąsiad to były policjant . W końcu udało sie psy zabrał policja . Ale sąsiad ma już nowe . Kupiliśmy sobie gaz pieprzowy do obrony , i bez niego ani rusz
xkasiulax
My mieliśmy podobną sytuację z Pitbullem masakra zagryzł dwa psy ugryzł jedna sąsiadkę Za kazdym razem dzwoniliśmy po policję został ukarany tylko mandatem i sprawą w grodzkim.
xkasiulax
...staramy się by pies został mu zabrany ale jest zaszczepiony przebadany przez lekarza wet.i stwierdzono,że nie jest psem agresywnym MASAKRA!
Iwona1977
Zglos do strazy miejskiej,
piasekpustyni
policja do skutku a jak nie pomaga to sprawa w sądzie i koniec. moją Mamę wataha atakowała kiedy szła ok 4:30 rano do pracy aż tata biegł w klapkach w mróz Ją ratować tak wrzeszczała. nie ma żartów!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.