Menu

Piesek

Witam dziewczyny chciałam Wam sie pochwalic (wiem ze od tego jest grupa)dzisiaj wzięłam pieska a dokładnie suczke ze schroniska ma ok 1roku jest bardzo łagodna była z schronisku tylko 2tygodnie.Jak przyprowadziłam ją do domku synek oszalał na jej punkcie razem ją wykąpalismy a teraz spi smacznie z synkiem w łóżku.Zdjęcie do obejrzenia w grupie Pochwal sie .Pozdrawiam was wszystkie

Joanna30
 558  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Dom i Ogród piesek dziecko

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Super. Ciesze sie ze są tacy ludzie jak Ty ze własnie biorą psiaczki ze schroniska. Niech wam sie dobrze chowa ze tak powiem. (grins)
malenia2427
Też mamy pieska ze schroniska(kciuki)(kciuki)
Nasza ma już 2 lata i jest bardzo oddana(prezent)
amalka
Gratuluję (prezent)
amalka
Gratuluję (prezent)
amalka
Podwójnie (smiech)
stokrotka30
(klaszcze)(prezent)
elizka
super zrobiłaś uczynek - my z mężem jak będziemy się decydować na psiaka to też ze schroniska :)
patik89
super zrobiłaś ja mam od roku kotka ze schroniska tez jest super jak go brałam miał pół roku. Tez dogaduje jak moge tak powiedziec sie bez problemu z moją córką
korek221
Super gratulacje(kwiatek) - wszystkie moje zwierzorki pochodzą ze schronu (ślimaki też) - takie zwierzątka są przewierne i bardzo wdzięczne ,bo dobrze pamiętają swój poprzedni los... Jeszcze raz gratuluję(klaszcze)(klaszcze)
babooshka
wspaniale:D (mój wujek specj. przyjechał z Mazur do Celestynowa też po suczkę po przejściach i okazała wiele wdzięczności jego rodzinie)
wessa
Świetnie, gratulacje, fajnie, że małego uczysz takiego podejścia do zwierzaków :).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.