Menu

Pigułka gwałtu

Tyle się o tym słyszy, że naprawdę aż strach. Jak moja Aga gdzieś tylko wychodzi to za każdym razem się o nią boję. Powiedzcie mi czy taka pigułka jest w jakiś sposób wyczuwalna w napojach? Czy da się to jakoś poznać? I co doradzić córce, na co powinna szczególnie uważać żeby nie dopuścić do zażycia pigułki?

kosia
 610  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie rozrywka dyskoteka napój pigułka gwałtu

Odpowiedzi

Estera
nie wiem czy to jest wyczuwalne, nikt nie wie, bo każdy kto próbował, niestety stracił przytomność i nie pamięta...

Mogę Ci jedynie poradzić abyś przekazała córce by:
- chodziła na imprezy zawsze z jakąś zaprzyjaźnioną osobą, która będzie miała ją na oku - nie wolno się na zbyt długo rozłączać!
- piła napoje w butelkach - wsadzić słomkę i cole z butelki. Trudniej wrzucić cokolwiek, można nosić cały czas przy sobie bez obawy, że się wyleje.
carla1978
Nie wydaje mi się, że jest odczuwalne. Lepiej powiedz córce, że jak już sobie coś kupuje do picia na dyskotece, to żeby ten napój miała cały czas na oku.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Pixelka
Na każdym kroku niebezpieczeństwa - straszne dorastać w takich czasach. Jak ja szalałam na dyskotekach to nie było o czymś takim mowy, nie było mowy o pedofilach, mordercach, gwałcicielach... Co to się stało?
Estera
@goska: nawet jeśli będzie to brzydal i tak nie powinna przyjmować drinka... jej wiek chyba jeszcze na to nie pozwala;)
kosia
@Estera: Aga jest już pełnoletnia i wiem że czasem wypije jakiegoś drinka czy piwko, ale jeszcze nigdy nie wróciła do domu pijana.
kosia
Ale macie rację dziewczyny - to chyba jedyny sposób, żeby być pewnym, że nic jej nie grozi. Dzisiaj z nią o tym porozmawiam. Chciałam po prostu mieć w ręku argumenty, żeby nie wyszło na to, że podejmuję temat a nic o tym nie wiem - bo tego to Aga nie znosi najbardziej.

Dzięki.
KaczkaDziwaczka
Kosia, ja myślę, że Twoja córka wie więcej o pigułce gwałtu niż Ty i wie tez, że napojów nigdy się nigdzie nie zostawia. moja Ewa ma 14 lat i też już się w tym orientuje mimo, ze na imprezy klubowe nie chodzi.
Ale porozmawiac oczywiście warto, na wszelki wypadek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.