Menu

Pigułki i... okres?

Może to trochę głupie pytanie ale nie wiem co się dzieje... W zeszłym miesiącu dostałam okresu gdy zostało jeszcze 7 pigułek do końca opakowania i w efekcie moja miesiączka trwała 2 tygodnie, przy czym była bardziej obfita podczas brania tabletek (krejzolka) Myślałam, że to może przez to, iż jednej zapomniałam ale teraz kolejny miesiąc i to samo! Już od wczoraj plamię a pigułek jeszcze 7. Zgłupiałam totalnie (krejzolka) bo wcześniej takie coś nie miało miejsca. Czy którejś z Was przytrafiło się coś podobnego? Dodam, że biorę Cillest.

amalka
 543  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

miesiączka pigułki

Odpowiedzi

czerepa123
Ja osobiście nie miałam takich problemow gdy brałam pigułki więc nie pomogę.Ja również umówiłabym sie z ginekologiem na wizytę napewno znajdzie przyczymę może zrobi Ci badania i zmieni leki pozdrawiam
amalka
Dziękuję za odpowiedzi (kwiatek) Chyba faktycznie wybiorę się do lekarza...
amalka
Dziękuję za odpowiedzi (kwiatek) Chyba faktycznie wybiorę się do lekarza...
sheryl
Mnie też sie coś takiego przydarzylo w tym miesiącu. A biorę Mercilon, tabletki o niższym stężeniu, delikatniejsze, a cilest chyba też "delikatny" prawda? Spóźniłam się tylko pare godzin z tabletką. Wcześniej, przy innych tabletkach nie zdarzało mi się coś takiego. Planuje wiec je zmienić.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.