Menu

Pilne!!! :)

Mamusie potrzebuję pilnej porady!! Właśnie wyjęłam mięso mielone z lodówki z zamiarem zrobienia pulpecików w sosie pomidorowym i co się okazało? że termin ważności jest do dziś... Powiedzcie mi proszę tak na szybcika czy mogę jeszcze dziś to mięsko wykorzystać czy raczej ni ryzykować?

agaorto
 589  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieso zywienie

Odpowiedzi

aniol
jesli bylo w zamarazarce spokojnie mozesz zrobic jesli w lodowce otworz i zobacz jaki ma zapach ja bym byla ostrozna doroslemu nic moze niebyc ale dziecku ja bym niepodalaa bo to jest termin ostateczny do spozycia wiec ja bym radzila wymyslec inny obiad ale to juz twoja decyzja...wiesz pracowalam 10 lat w sklepie i poprostu wiem jak to wszystko wyglada od strony swiezosci i ja jestm bardzo ostrozna...
agaorto
zamierzałam właśnie najpierw podsmażyć a potem jeszcze w piekarniku z godzinkę. Myślicie, że wystarczy?
agaorto
no właśnie nie w zamrażalniku... :
aniol
to jesli wyglada i pachnie ladnie to zrob dla was ale ja bym dziecku niedawala
agaorto
naszczęście dziecko jest jeszcze za malutkie i nie je takich rzeczy... Dziękuję
kaisaa4
jak do dziś i ładnie pachnie a raczej nie smierdzi to bym zrobiła bo jak do dziś to dziś można chyba że pisało by spożyć przed dzisiejszą datą to bym już nie zrobiłą. ... jutro bym już nie zjadła nawet jakby nie śmierdziało więc spokojnie myślę.

a mięso nawet trzymane w zamrażarce ma swoją ważność. im tłustrze tym krócej można przechowywać w zamrażarce bo tłuszcz i tak jałczeje !!!!
agaorto
kurcze wiecie co ja się za cholerę nie znam na mięsie hehe :) ale dzięki dziewczynki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.