Menu

pilnie!!potrzebuje pomocy!!krew z nosa

kochane moj synek 3lata ma katar od dwoch dni i troszke kaszle,przed chwila zauwazylam ze mu z nosa krew leci z jednej dziurki,a nie spadl ani nieuderzyl sie,co moze byc przyczyna bo lekarza ma dopiero popoludniu i od zmyslow odchodze pomalu.

mamaKACPERKA
 607  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie katar krew z nosa dziecko

Odpowiedzi

Grosik007
To nic takiego! Po prostu popękały mu naczynka w nosku. Spokojnie! Przejdzie:) Pozdrawiam
Grosik007
Od katarku! Podrażniło mu nosek.
mamaKACPERKA
ale on niedmucha nosa ani nic takiego jedynie ja mu delikatnie wycieram pod noskiem jak mu kozuchy leca bo wydmuchac nie da sobie
myszka838383
Mój Adaś miał dokładnie to samo jakieś dwa tyg temu. Myślałam że dłubał sobie w nosie i zadrapał..ale tej krwi było coś za dużo. Przeszło po dwóch dniach.
Grosik007
to nic moja córka tez tak miała nie raz! /mogło być też tak , że katar mu tak przeszkadza że próbował sobie cos wydłubać z nosa i coś rozdrapał przypadkowo! Też to przerabiałam:)
grazyna13
czasem jak za długo sie podaje otryvin (lub cos o podobnym działaniu), czyli na rozszerzenie naczyń krwionośnych w nosie to może dochodzić do krwotoków . Trzeba go stosować ok 3 dni. Zdrówka.
mamaKACPERKA
ale ja mu niczym niekropie bo sobie kropic niedaje
grazyna13
to może faktycznie paluszkiem sobie coś rozdrapał w nosku .
sque
Od katarku ma osłabione naczynka krwionośne w nosku i pewnie mu popękały. Ja tak mam przy katarze, to wiem. Nie przejmuj się, nic mu się nie dzieje, podawaj mu dużo witaminy C, bo ona uszczelnia naczynia i pilnuj żeby w nosku nie grzebał bo tylko sobie rozdrapie i będzie go bolał.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.