Menu

płacę z allegro??!!! napomoc:-0

kurcze dziewczyna włpłaciła mi pieniądze na allegro,jak je wypłacić???albo przelać na normalne konto bankowe?????pomóżcie(placze)(placze)(placze)(placze) normalneinie mam pojęcia jak to zrobić....

smerrfetka
 502  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport allegro pieniądze konto

Odpowiedzi

zylinka
..wejdź na zakładkę moje allegro, później moja sprzedaż, następnie w zakładce płacę z allegro znajdziesz wpłatę od kupującego, wystarczy ją przelać na własne konto.. pozdrawiam :)
daryjka87poznan
Z tego co moj maz mi mowił trzeba nacisnac zeby przelac pieniazki, od jakiejs tam kwoty dopiero mozna przelewac tez ale ja nie wiem bo nie miałam z tym stycznosci.
nikordia
tak daryjka87poznan
od 20zł trzeba nacisnąć"przelej" i juz
smerrfetka
ale ja mam więcej niż 20 zł i nigdzie nie jest napisane przelej(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
daryjka87poznan
Jezeli masz mniej niz 20 zł to nie przelejesz chyba.
smerrfetka
nio ale mam więcej...(pout)
isiorek
tak samo jak raz w miesiącu płaci się im prowizje tak i wypłaty możesz ustawić np po przekroczeniu iluś tam lub raz w tygodniu itp. wystarczy wejść na konto allegro i pogrzebać w opcjach :)
JUSTYS
wejdz w: saldo i wypłata środków i kliknij "wypłać "pieniążki wpłyną na konto.A jak nie masz takiej opcji musisz skonfigurować konto (wypełnić )i zaznaczyć tam czy chcesz robić wypłate automatycznie czy ręcznie (jak zaznaczysz ręcznie możesz przelewać kwoty mniejsze niż 20zł,jeżeli zaznaczysz automatycznie to kwoty powyżej 20zł ,i możesz ustalić w tedy zeby przelewy odbywały sie np.co tydzień itd.)Po skonfigurowaniu konta wyślą Ci link klikniesz na niego i już bez problemu zrobisz przelew z konta allegro.powodzenia(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.