Menu

Place zabaw dla dzieci

Zastanawiam się czy macie w okolicy place zabaw z prawdziwego zdarzenia? Moja córa ma 9 lat ale lubi się bawić na placu zabaw z koleżankami. Ja ilekroć widzę, te chwiejące się huśtawki i drabinki to dostaję gęsiej skórki. Czy u Was jest tak samo? Gdzie można zgłaszać takie rzeczy. Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci!!

lusilla
 683  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

plac zabaw bezpieczeństwo

Odpowiedzi

PaniMisiowa
Niestety mam to samo spostrzeżenie- nie rozumiem dlaczego, stare zardzewiałe huśtawki i ślizgawki stoją na placach zabaw. Uważam że stary sprzęt należy usunąć bo jest niebezpieczny. Na szczęście można spotkać co raz częściej nowoczesne place - są zdecydowanie bardziej estetyczne i bezpieczne.
Ju25lka
Można spotkać - szczególnie na tych nowych osiedlach, które sa ogrodzone i na które nie ma dostępu - ja się kiedyś wybrałam do spółdzielni mieszkaniowej. Dowiedziałam się że nie ma funduszy na modernizację placy zabaw - no i po zabawie. W piaskownicy od dawiem dawna nawet nie ma piachu - czy to tak wiele przywieźć piasek dla dzieci? Czy to tak dużo kosztuje??? A przerdzewiałe zjeżdżalnie to lepiej usunąć - córka ostatnio zjechała i całe spodenki potargane - dobrze, że miała długie, bo by cała pupa była pocharatana.
justa
Koło mojego rodzinnego osiedla jest plac zabaw który ma już z 30 pare lat - sprzęt przez ten czas się tam nie zmienił- jedynie dokonywane są jego naprawy, bo co chwilę sie coś urywa... Smieszne jest to , że w zasadzie ten plac zabaw jest najbardziej oblegany ze względu na jego lokalizację, natomist taki nowy i bezpieczny powstał w parku który jest raczej na uboczu :) Gdzie tu logika ? :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.