Menu

Place zabaw i inne atrakcje dla najmłodszych

Czy jesteście zadowolone z ilości placów zabaw w waszej okolicy? Czy w waszych miejscowościach oferta zaadresowana do najmłodszych jest zadowalająca? Czy macie gdzie spędzić z dziećmi aktywnie czas, kiedy jest ładna pogoda? A czego w waszych miastach brakuje? Opowiedzcie kształtuje się oferta placów zabaw i innych atrakcji na terenie całej Polski.

Ania
 954  4

Odpowiedzi

monique25
tak ; w maju zrobiono koło mnie 2 nowe place zabaw :) są całkiem fajne;no i na każdy mam ok 4 min drogi ... wcześniej koledzy młodego przychodzili do nas bo w ogrodzie mamy piaskownice ; huśtawki ; zjeżdżalnie, basen i takie inne bzdety(tylko w pewnym momencie stawało się to uciążliwe :( ... ...w końcu udało nam się wywalczyć kasę od państwa na 2 place zabaw dla dzieci bo w bliższej okolicy nie było żadnego choć i tak wiele zrobiliśmy sami (my rodzice)posadziliśmy drzewka ; pomalowaliśmy opony i zrobiliśmy ogrodzenie by zwiększyć bezpieczeństwo tych najmłodszych...mogę powiedzieć że w końcu pomyśleli o dzieciakach i się postarali :)
Kordelia
W moim mieście niestety nie ma fajnych placów zabaw dla dzieci, za to obok w sąsiedniej gminie w każdej należącej do niej wsi pobudowano ekstra place zabaw z pozyskanych środków unijnych :)
Magdzik
W tamtym roku odnowili koło nas plac zabaw i zawsze tam się udajemy. Prócz tego prawie przy każdym bloku jest chociażby huśtawka, jeśli nie kompletny plac zabaw, ale te inne pozostawiają wiele do życzenia. Nasz plac nam w zupełności wystarcza:) Mamy też w parku miejskim nowy plac zabaw i zawsze tam wstępujemy po drodze z cmentarza, średnio raz na 2 tygodnie, także nie narzekamy. Jest też figloraj w specjalnie zaadoptowanym do tego budynku, także atrakcji nam nie brak;) No i ewentualnie 2 boiska są przed naszym blokiem (mamy zaraz z boku szkołę podstawową i dalej gimnazjum), jak chcemy w piłkę pograć:)
sque
Mamy zaraz przy swoim bloku plac zabaw i drugi może 500m od bloku ale można by je było już odnowić, poza tym na początku czerwca zlikwidowali całkowicie piaskownice i nie wiemy czemu, na obydwu placach niestety.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.