Menu

Płacenie nianiom za godzinę

NetMamy ile płacicie nianią za godzinę pracy? W jakim wieku są wasze dzieci? Czy zamują się one tylko dzieckiem, czy jeszcze domem w tym czasie, mam na myśli czy prasują, gotują? Dziękuję za odpowiedzi.

dzonsons
 239  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Opieka nad dzieckiem niania

Odpowiedzi

iwus198920
no to ładnie u was daja u Nas 5, 6 zł za godzine
iwus198920
moja koleżanka właśnie pracuję jako opiekunka dostaję 5 zł za godzine...
Nula139
U nas stawka godzinowa to 7-10 zł , w grę wchodzi tylko opieka nad dzieckiem.
amalka
Niania Krzysiaczka dostawała od na 5-6 zł za godzinę. Mimo, że nie prosiłam o nic poza opieką nad dzieckiem, "ciocia" sama od siebie zrobiła Juniorowi budyń, kisiel, naleśniki... Czasem gdy wracałam z pracy, Krzysio był już po kolacji, wykąpany i w piżamie (grins) Jeśli byli na spacerze i się synek wybitnie ubabrał, popuścił, zwrócił... nawet ubranie przeprała. Za własne pieniądze zabierała Go na lody (zawsze jej zwracałam przy wypłacie), mimo zostawianej codziennie kwoty na zachciewajki. Taki to człowiek, że zapewne i mieszkanie by mi uprzątnęła gdybym poprosiła (kilka razy pościeliła gdy ja nie zdążyłam, przetarła podłogi gdy weszli w zabłoconych butach, umyła naczynia... lecz jej zabroniłam) ale nie szukałam gosposi tylko NIANI.
Była irytująca często gęsto i szału dostawałam, jednak dzieckiem zajmowała się wzorowo. Krzysio ją uwielbiał. Aż wyrzuty sumienia miałam, że tak mało jej płacę...
amalka
Ps. Krzysio ma lat 6. Niania odbierała go z przedszkola i pilnowała od 15:00 do 19:30 Zdarzyło się, że (gdy ja nie mogłam) poszła z dzieckiem do lekarza. Uznałam to za opiekę "ponadplanową" i dałam mały upominek.
@Dzonsons stawki "nianine" się różnią. Popytaj w swojej okolicy.
Mysiulineczka
Moja mala ma prawie 2 lata.Ze względu na różne okoliczności mamy 2 niania które przychodzą na 1,5-2 godz dziennie 10 zł /godz. Trzecia ,która przychodzi również na 1,5-2 godz ma stawkę 30 zł za dzień ze względu na dojazd i jest nianią awaryjną . Jest jeszcze 4 niania która będzie siedzieć z małą gdy będziemy w pracy na jednej zmianie i ona ma stawke 50 zł za dzień i mała będzie u niej w domu i od niani dostawać będzie pełne wyżywienie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.