Menu

placz dziecka

dziewczyny czy wasze dzieciaczki jak placza to maja glowki mokre i sa spoceni?i czy to jest normalne.nie wiem co sie stalo mojemu malemu ale jak klade go do lozeczka to placze jak opetany a jak jestem przy nim jest ok,jak tylko wyjde to zaraz placze tak jak by go ze skory obdzierali i tak w kolko.

ania242
 818  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem placz

Odpowiedzi

Mandarinios
Na płacz dziecko traci bardzo dużo energi i się poci to normalne.
Mandarinios
przy energii zabrakło jednego "i" :)
patimama
może go poprostu do tego przyzwyczaiłaś?! też tak mam tylko już się staram nie biegać na każde pisknięcie Bąbla;)
patimama
a z tym poceniem to norma;) też tak ma mój mały;)
slonko2323
Mój synek od jakiegos czasu tak ma i jak wyjde na chwilke to już jest ryk ale nie płacz. Mi sie wydaje że to taki wiek. Patrzyłam na wiek Twojej dzidzi i jest taki sam jak mojego szkrabka.
bobonikos1
mój też płacze jak opentany jak go zostawie na chwile ale to podobno taki wiek że dziecko boi się rozłąki z mamą
Kordelia
Ja mam identycznie(grins)(grins)(grins) .
Mój mały też nie potrafi posiedzieć sam chwilkę w pomieszczeniu, zaraz jest ryk i też wpływa to na jego pocenie:)
avialle
mój synek też się poci jak mocniej płacze, ale także jak pije coś ciepłego :)
grazynka36
Jest bardzo towarzyski ,nie lubi być sam , a poci się bo jest zdenerwowany i zestresowany . MOŻE TO MIEĆ TEŻ PODŁOŻE MEDYCZNE NP. W STANIE SILNEGO ZDENERWOWANIA LUB STRESU NASTEPUJE CHWILOWE ZWEZENIE DRÓG ODDECHOWYCH I DLATEGO MOZE SIE POCIĆ .GDY BYS BYŁA U LEKARZA NIE DAJ SIE ZBYC ZE TO NIE PRAWDA ( WIEM COS O TYM , JAK SIE MAŁY DENERWUJE MOŻESZ MU PODAĆ LEKKIE ZIOŁOWE HERBATKI USPOKAJAJĄCE .
ania242
patimama w tam rzecz ze ja go nigdy nie uczylam tak zawsze jak kladlam go spac to pobawil sie popil herbatki i zasnal nie wiem co wczoraj sie stalo nigdy o mu sie nie zdazylo,wczoraj potrzymalam go troche na recach pobawil sie w boksie i spokojnie zasna sam w lozeczku.
mammma
po porządnej histerii, to moja potrafiłą zasnąć, taka była wycieńczona. Malec jest co raz starszy, bystrzejszy i próbuje Ci pokazać kto tu rządzi. powoli kształtuje mu się charakter, więc bądź stanowcza i wprowadzaj pierwsze zasady. nie daj się nabrać na wybuchy histerii i złości.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.