Menu

płacz po kąpieli

Witam, mój 6-ścio tygodniowy synek płacze po kąpieli. Gdy jest w wodzie wszystko jest ok. natomiast po wyjęciu go z wanienki jest płacz. Miałyście podobne sytuacje ze swoimi pociechami? Zastanawiałam się, że może jest bardzo głodny ponieważ karmię go po kąpieli? Jak jest u innych mam, czy ma znaczenie co jest pierwsze u tak małego dziecka?

ewita132
 994  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

płacz

Odpowiedzi

emiliab
Prawdopodobnie kąpiel Go relaksuje, a jak Go wyciągasz z wody to przeżywa jednak szok. Mój synek ze 3 m-ce płakał po kąpieli zanim przyzwyczaił się do pielęgnacji pokąpielowej.
33anna
Michaś też tak płakał, to zapisaliśmy go na basenik(grins) I okazało się, ze uwielbia się kąpać! Pływa jak rybka!(grins)
ADAMSKA98
moj ma 13miesiecy i jak po kąpieli go wyciągam to wlasie placze ,lubi sie kąpac
33anna
Ale na basen dopiero po 3-cim mies. życia.
Achcha
Mój ma trzy i pół m-ca i od poczatku po kapieli niemiłosiernie się drze. Niezależnie czy go karmie przed czy po - po prostu nienawidzi jak się go ubiera gdy jest śpiący. Ograniczyłam zabiegi pielegnacyjne do minimum i niektóre mu robię jak już zje i zaśnie. Gdy zrobi sobie krótka drzemkę przed kapaniem to jest trochę lepiej a najlepiej mu jak ja go ubieam a ktoS stoi obok i mu czymś grzechocze albo robi z siebie wariata i wydaje głupie odgłosy(grins)(grins)(krejzolka)(krejzolka)(grins)(grins). Wycwanił się!
Achcha
ktoś anie ktoS(grins)
ulenka091987
mój ma 19miesięcy i od początku uwielbia kąpiele i cały czas jest złość jak go wyciągam z kąpieli, czasem bardziej czasem mniej, po prostu uwielbia kąpiele
paulaa
moja tak miała jak była malutka ale po prostu lubiła się kąpać ale mleczko dawałam przed kąpielą
czekoladusia89
moj maly tez tak mial co sie go wyciaglo z wody to placz moze mu byc zimno ale lubi sie kapciac ;]
JULKA
MOJA TEŻ STRASZNIE PŁAKAŁA ALE ZAUWAŻYŁAM PO JAKIMŚ CZASIE ZE JAK JĄ KĄPIEMY NA BRZUSZKU TO JEST SZCZEŚLIWA I RÓWNIEŻ WYCIĄGAMY JĄ W POZYCJI NA BRZUSZKU ORAZ PIELĘGNACJĘ TEŻ NA BRZUSZKU I WTEDY STRASZNIE SIE CIESZY:)
ewita132
Bardzo dziękuję zawszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam mamy i ich pociechy!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.