Menu

Plamienia

Witajcie. Robiłam ostatnio testy wyszły wszystkie pozytywne (40 dni po ostatniej miesiączce ) byłam u lekarza dodam ze Wielkiej Brytani pani powiedziała ze jestem w ciazy około (4tydzien Max 5 )wysłała mnie do szpitala na pobranie krwi i na zapisanie usg. Ale na drugi dzien poszłam do toalety i gdy sie ( podcieralam) była krew nie dużo ale była wiec wybrałam sie do szpitala pobrali mi drugi raz krew zmierzyli ciśnienie i gorączkę. Poczym kazali przyjechać znowu do szpitala gdy sie pojawi krew jeśli sie nie pojawi to w ciagu 4 dni odezwa sie na usg. Nastepnego dnia z rana sluz był różowy ,w nocy nie było nic rano jasno różowy a teraz znowu pojawiła sie krew ktoś miał podobnie z was ??

Martaa2703
 329  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie plamienia

Odpowiedzi

jagoda30
Plamienia na początku ciąży miała pewnie większość,niestety żadna(z tego co wiem) nie jest ginem,inaczej jest też w PL,ja dostała tabletki na potrzymanie,w GB pewnie są inne procedury.Jeśli możesz leż,odpoczywaj,jak najmniej stresu.
Martaa2703
Byłam w szpitalu niby ok jutro pierwsze usg i bedzie wszystko jasne ;)
amalka
Myślę jak @Jagódka (kwiatek)

Dodam, że może powinnaś zmienić ginekologa. Najlepiej na takiego, co to posiada w gabinecie odpowiedni sprzęt. Ja chodziłam do lekarza prywatnie- dla fachowej opieki (cudowna pani doktor, współpracująca z "Pomnikiem") i państwowo- dla badań i drugiej opinii.
Martaa2703
Wielkiej Brytani cieżko o dobrego lekarza.. A polscy lekarze sa bardzo drodzy i poza tym tu gdzie mieszkam żadnego nie ma
amalka
Rozumiem... Mam koleżankę, która raz w miesiącu przybywała do Polski właśnie na badania, do "swojego" gina. Zdecydowała się również na poród tutaj, pod okiem owego lekarza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.