Menu

plamienie w 32 tyg ciąży

Witajcie, proszę o poradę. Dziś rano na wkładce zauważyłam dość sporo brązowej wydzieliny, teraz jest już lepiej, tzn. mniej plamek. W środę byłam na wizycie kontrolnej i lekarz stwierdził, że jest wszystko ok i poród przedwczesny mi nie grozi, szyjka zamknięta, nie skracała się. A wczoraj wieczorem kochaliśmy się z mężem po dłuższej przerwie (prawie 2 tyg). I zastanawiam się czy to plamienie może być po stosunku. Nie wiem czy boli mnie brzuch czy to mój niepokój o maleństwo, ale coś odczuwam. Mała rusza się tak jak zawsze dość często i boleśnie. Czekam na męża, jak wróci z pracy jedziemy na pogotowie, żeby sprawdzić co jest nie tak. Ale teraz proszę o Wasze opinie, bo boję się, że zaczyna się poród przedwczesny.

milcia22
 2385  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża plamienie poród przedwcz

Odpowiedzi

milcia22
pojechać na pewno pojadę, ale ten strach jest silniejszy
Panterka
Ja też myślę, że to od "miłości":)

Ale oczywiście jedź i sprawdź, a później daj znać czy wszystko ok:)(kwiatek)
niki30041988
hm... a odczuwasz bóle brzucha, albo pod brzuchem? Mnie sie w ciazy tak zdarzało czasem po współżyciu, pytając gina przy kontroli mówił, że jeśli nie boli brzuch to nic się nie dzieje, ale lepiej skonsultuj to z lekarzem. Będzie dobrze:)
daryjka87poznan
Dokładnie raczej to po stosunku.
Przerwa dwutygodniowa (grins)(grins)(grins) Hehe kochana ja w ciazy miałam przerwy dwu miesieczne nawet (grins)(grins)(grins)
agnese32
azowe to nie jest nic a czase brazowa wydzielina to jest stan zapalny pochwy(kwiatek)
milcia22
nie mam stanu zapalnego pochwy, lekarz mnie badał w środę, jak na złość mąż jeszcze w pracy, ale brzuch mnie nie boli mocno, miewałam gorsze bóle w tej ciąży. Chyba spróbuję zadzwonić do gina, bo plamienie się zmniejszyło i jest jaśniejsze.
piasekpustyni
u nas po sexiku też tak było tylko to był 19 tydz. i od razu pojechałam na izbe do mojego lekarza bo mówił że łożysko się moze odklejać i dlatego plamienie, choć u mnie były ze 2-3 krople, strasznie się bałam o Maluszka, na szczęście nic się złego nie działo, ale bzykanka nie było do końca ciązy bo zabronił...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.