Menu

plamienie w ciąży

jestem na początku ciązy, nie wiem dokładnie w którym tygodniu (dopiero jutro wybieram się do lekarza) ale od ok tygodnia "coś mi leci". Czy któraś z Was tak miała? wiem że jutro się dowiem ale to jeszcze ponad 24h i nie wiem czy wytrzymam:)

ulastanislawska
 1089  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

ulastanislawska
no tak czułam, że będzie to niezrozumiałe:) a wiec to "coś leci" to plamienie. Gdzieś czytałam że na początku ciązy to norma, ale nie wiem więc pytam.
BARTEK
Ja na początku pierwszej ciąży tak miałam ,niestety musiałam leżeć kilka tygodni w szpitalu,nawet do łazienki nie mogłam wstać .
majka78
Ja miałam takie plamienie przez pod wieczór zadzwoniłam do lekarza powiedział ze jeszcze nic sie takiego nie dzieje i zeby ewentualnie pokazac sie jutro a w nocy obudziłam sie juz z ogromnym krwawieniem pojechałam do szpitala i juz było za pózno.Niestety straciłam dziecko.Wiec gdy sie tylko cos takiego dzieje nie czekac tylko odrazu do lekarz.Powodzenia:))
kasia13_archiwum
Ja ci sie dziwie, ze tak juz chodzisz z tym dlugo. Ja polecialabym do szpitala juz na samym poczatku takiego plamienia.
W ciazy kazde plamienie/krwawienie trzeba zawsze wyjasnic.

Przyczyn plamien/krwawien moze byc wiele...

Czasem kobieta krwawi mocno i nic nie jest... czasem ma niewielkie plamienie i jest to znak rozpoczynajacego sie poronienie.
malgosia
jak najszybciej do lekarza, ja miałam lekie plamienie na początku ciąży i od razu przyśpieszyłam wizytę. Dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży i przykaz oszczędzania się. Na szczęście przeszło szybko i nie musiałam leżeć i było wszystko dobrze. Ale nie można lekceważyć plamienia w ciąży! czasami to nic strasznego,a czasami kończy sę jak u @majka78(placze)(placze)(placze)
JUSTYLKA
mamarosa pewnie że nie każda ciężarna bez kolejki ale ta z krwawieniem jak najbardziej...
JUSTYLKA
no faktycznie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.