Menu

Plamy z soku nektarynek, brzoskwin, wiśni i innych owoców.

Dziewczyny pomóżcie, bo już nie mam siły. Moja córa strasznie lubi owoce i dlatego je co chce i kiedy chce. Ale ostatnio tak plami wszystkie swoje ubrania sokiem z nektarynek, brzoskwiń i wiśni, że nie mogę tego później doprać. A szkoda mi wyrzucać ubranek. Już prałam w różnych odplamiaczach: vanish, Dr. Beckmann, oxi i w proszku do białego vizir w 60 stopniach i nic. Dalej są, a najgorsze, że najwięcej na białych ubrankach, których właśnie doprać nie mogę najbardziej, na kolorowych też, ale mniej rzuca się w oczy. Poradźcie w czym prać żeby w końcu to doprać, bo już nie mam pomysłu. Z góry dziękuję!!!

sque
 3487  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem pranie plamy dziecko

Odpowiedzi

agucha44444
ja piore w arielu do kolorow lub do bialych rzeczy super sie wszystko dopiera.
Madzik8889
jeśli to są białe rzeczy bez rzadnych nadruków to ace powinno pomóc. Pomoczyć w nim z dzień lub dwa a później wyprać w proszku.
Achcha
zapierać nie wyschnięte plamy w ZIMNEJ (!!!!!!!!!!) wodzie, zlać odplamiaczem (Vanish / mydło galasowe) i prać normalnie.
emiliab
Ja zawsze leją odplamiacz bezpośrednio na plamy, moczę dzień i potem wlewam go jeszcze trochę do pralki. Plamy ładnie się usuwają. Najlepiej na świeże plamy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.