Menu

plan dnia

hej ja mam pytanko z serii czy mogę i czy którejś się udało.
Karmie córeczkę piersią i raczej kiepsko wygląda mój dzień. stały jest spacer jak jest pogoda i kąpiel. ale moje pytanie jest czy dziecko na piersi tez moze miec stały plan karmienia i spania w dzień i jak to zrobić. dodam że corcia ma dwa i pół miesiaca.( pytam bo dzieci koleżanek w tym samym wieku na sztucznym maja stałe pory wszystkiego a tym samym ich mamy wiedza co je czeka )

Madzika
 556  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem plan dnia

Odpowiedzi

syla
Powiem tak moje dzieci były na sztucznym mleku od początku wiec zawsze wiedziałam kiedy będzie karmienie wiadomo czasem przeciągało sie w czasie bo pospały dłużej a wiem ze mojej siostry dzieci ciągle wisiały przy piersi ale póżniej wszystko sie unormowało
Beki
Karmienia na żądanie nie da się za bardzo przewidzieć. Jeszcze trochę i będziesz wiedzieć kiedy będzie miała drzemki. Plan dnia wówczas sam się ureguluje.
sylwia30177
Ja corcie karmiłam i nadal dokarmiam cycem,ale plan dnia był tak do 4miesiaca nie był unormowany:(Jadła kiedy chciała a spała zawsze króciutko.Dopiero jak zaczełam wprowadzac jabłuszko i zupki to juz było lepiej:)Spokojnie cierpliwosci:)
kamil11
U mnie to wyglądało tak, że kiedy synek chciał do dostawał cycusia, nie miał wyznaczonych godzin karmienia, karmiłam tzn na żądanie. Co do wyznaczania godzin karmienia przy karmieniu naturalnym to moim zdaniem nie ma szans.Naturalny pokarm jest szybciej trawiony, często chce się napić a poza tym po prostu chce się poprzytulać (mój synek często gęsto domagał się cycusia).Obecnie Kamilek jest na sztucznym pokarmie i dopiero teraz jest stały plan dnia. (awve)(awve)
kreskah
moje córki (cycowe) same się "uregulowały". Starsza więcej była "nieregularna",ale około 4 miesiąca mniej więcej już jadała w miarę regularnie (w miarę, bo jak jej się chciało pić, to doiła cyca, ale krócej). mniej więcej w tym czasie, może blizej 5 miesiaca zaczęła się o stałych porach budzić w nocy. a młodsza to prawie od urodzenia "uregulowana" pierwsze 2-3 tygodnie sama musiałam ją budzić do jedzenia, bo miała zbyt długie przerwy, a potem prawie codziennie o tych samych porach domagała się cyca, rzadko kiedy się dossała "w międzyczasie", raczej równiutko co około 3 godziny z dłuższą przerwą w nocy.
Ale starsza była bardziej "cycowa", cięzko było ją odstawić i wogóle nie złapała butli i sztucznego mleka, a piła tylko kompot i tylko z kubka :)
młoda jak jej dałam butlę (jak miała skończone 8 miesiecy), żeby sprawdzić czy też będą te same problemy co ze starszą, to od tak jej się spodobało (ale za trzecim podejściem, jak jej podałam w butelce Tommee Tippee innej nie chciała), że już wogóle cyca nie chciała.
tak więc każde dziecko jest inne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.