Menu

Plan lekcji

Jestem przerażona planem lekcji chłopaków... niemiecki przykładowo raz w tygodniu a religia dwa! Wychowanie fizyczne dla porównania aż 3 razy - to tyle co matematyka. Jak jest u was?

Mart03ha
 572  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

religia plan lekcji matematyka wychowanie fozyczne

Odpowiedzi

smoczyca
Zdecydowanie szkoda niemieckiego. przez 1 godzinę w tygodniu dzieciaki nic się nie naucza. ale tyle godzin wf moim zdaniem to dobry pomysł. dzieciaki muszą się ruszać!
kasia13_archiwum
Ale za to jakie religijne beda! I wysportowane... ;)
smoczyca
szkoda tylko, że przy okazji niedouczone
kasia13_archiwum
@smoczyca... to byla ironia... ;)
Edit
o matko, masakra z tą religią. Mam nadzieję ze moje dziecko nie będzie na nią chodzić. Ale to już decyzja do niego będzie należała.
annnna01
no własnie troszke za duzo tej religii chyba jednak...
lola
Przesadzają z ta religią. Czesem więcej nauki jest na religie niż na inne przedmioty. Zwariować można.
lusilla
U Martyny też religia jest dwa razy w tygodniu. Sprawdziany mają, uczą się wersów pisma świętego na pamięć... paranoja. Tyle zadań domowych co ma z religii to chyba z żadnego innego przedmiotu nie ma.
bunia88
Tu was chyba zaskoczę. Także nie jestem za tym aby było więcej religii niż matematyki. Szkoła jednak powinna kształcić ogólnie, niektóre dzieci są innej wiary, co także należy szanować, a przez to cierpią. Wiara jest indywidualną kwestią każdego z nas. To rodzice powinni w głównej mierze edukować swoje dzieci w kwestii wiary i religii. Oczywiście, uważam, że dobrze, że dzieci poznają Pismo Święte, ale jednak szkoła powinna dawać wykształcenie przede wszystkim. Niestety, nawet będąc wierzącą osobą, "dobrym" katolikiem - nie pomoże mi to w zdaniu matury itd. Nie modlitwą się zdaje, a wiedzą i tego przede wszystkim powinna uczyć szkoła.
kasia13_archiwum
No @bunia88... zakoczylas nas... ;)
norbik
Mój Hubert jest w 2 klasie i ma w tygodniu-2 angielskie,2 w-f i 2 religie jeszcze nie tak żle.
stokrotka30
Witam!Moja córka w 3 klasie oprócz zajęć zintegrowanych ,również ma 2 godz.religii,2 j.angielskiego i 1 godz.gimnastyki,niestety na informatykę zabrakło godzinki,więc mogą obejść się smakiem!Również mnie to wkurza-to jest bezsensu!!!!!!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.