Menu

Planowanie dziecka

Czy planujac poczecie dziecka, bralyscie pod uwage to, w jakim miesiacu/porze roku sie ono urodzi? Czy po prostu zdecydowaliscie z mezem/partnerem, ze to juz czas i wzieliscie sie "do roboty"? ;)

jw.

elinka
 1142  19

Odpowiedzi

agnese32
jezeli ktos sie stara o dziecko a nie moze miec to nie mysli w kiedy ono ma sie ur.tylko probuje az sie uda . (awve)
Edytka85
Nie miało to dla nas znaczenia.
Lwiczka
Ja na początku starań chciałam aby się urodziło na wiosnę ale niestety nie da się zaplanować. teraz jest mi obojętne, byleby było zdrowe(kciuki)
Ewa0528
nie było to istotne ,tylko żeby się w końcu udało i żeby było zdrowe.
maja1482
nie było to dla nas istotne,ale oczywiście myśleliśmy, że fajnie by było gdyby przyszło na świat w jakimś ciepłym miesiącu...
no i tak się złożyło, że córcia przyszła na świat w sierpniu, a synuś urodzi się pod koniec czerwca, albo w pierwszych dniach lipca:)))
tymianek
(kwiatek) absolutnie, nie planowalismy w jakim miesiącu ma sie urodzić. W ogóle zaskoczeniem dla nas było, że tak szybko wyszły dwie kreski na teście - od razu jak się zaczęlismy starać o dziecko, to zaszłam w ciążę (grins)
tlolek
mnie bylo obojętne kiedy sie urodzi byle tylko sie urodziło i było zdrowe
i uważam tak jak @agnese32
Magdzik
Nie było to dla nas istotne
elinka
@agnese32 --- ale nie kazdy, kto PLANUJE powiekszenie rodziny, ma problemy z zajsciem w ciaze... Wiadomo, ze zawsze najwazniejsze jest, by przyszlo na swiat zdrowe.
Pytanie bylo z ciekawosci. Dziekuje za odpowiedzi(kwiatek)
daryjka87poznan
Nie było to wtedy dla nas istotne ale przy drugim dziecku bede juz na to patrzec bo chce urodzic latem.
elizka
moje zajście w ciąże było spontaniczne ( zero zabezpieczeń a ja zaszłam w ciąże po roku jeszcze się śmiałam z męża ,że jest bezpłodny - chciał robić badania (grins)(grins) - wiem , że nie jest takie proste zajść w ciąże .... termin miałam wyznaczony w dniu moich imienin ale synuś się pośpieszył o 4 dni (grins)(grins)
justyna666
Ja zawsze chciałam urodzić między marcem a majem (ze względu na pogodę nie tak męczącą) i tak się zaczęliśmy starać żeby tak wypadło,i trochę nam zeszło bo urodziłam 15 sierpnia(wow)(kciuki)(kciuki)
amalka
Znaczenie miło tylko i wyłącznie to, by zajść w ciążę jak najszybciej (grins) Udało się za drugim podejściem (prezent)
elleonora
nie było to istotne :)
renata29
nie miało to znaczenia,staraliśmy się długo i najważniejsze było to,że w końcu się udało ale i tak się cieszyłam,że nie musiałam męczyć się w ciąży przez upalne lato i urodziłam gdy już było ciepło(maj),z drugą ciążą było podobnie,niedługo rodzę :)
xkasiulax
bardzo chciałam,dziecka!...ale nie zastawiałam się nad tym................
lola86
Gdy próbowaliśmy być w ciąży .To zawsze mówiłam że nie chciała bym z tak ogromnym brzuchem chodzić przez całe lato .Bo widziałam jak koleżanki się męczyły w takie upały .No i udało się mała urodziła się w lutym
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.