Menu

planowanie dziecka-owulacja

witam:)od jakiegoś czasu staram się z mężem o dzidziusia póki co brak efektów tych starań. Owulacja wypadała mi 19 lutego, 21lutego byłam u gin.na takiej ogólnej wizycie kontrolnej okazało się że jajeczko jeszcze nie pękło dziś znowu byłam u doktora i dalej to samo kolejną wizytę mam we wtorek..nie wiem co o tym myśleć lekarz tłumaczył że każda kobieta inaczej przechodzi cykl ale jak chyba każda osoba na moim miejscu zaczynam się tym martwić..Czy któraś z Was miała podobnie?? Z góry dzięki za odpowiedzi:)pozdrawiam(prezent)(kwiatek)

jutynkaa
 726  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka owulacja

Odpowiedzi

sarah12064
Hej my też staramy się ponad pół roku i narazie brak efektów , miałam badania i wszystko ok , byłam u gin na obserwacji owulacji , staraliśmy się w tych dniachi nic nie wyszło, wiem że to ciężko ale potrzeba nam luzu w psychice bo zapewne to jest największy problem , bierzesz jakieś witaminy ? Trzymam kciuki żeby się udało , pozdrawiam. ;)
Sylwi86
Zetknęłam się z fajnym mini wywiadem na ten temat, poczytaj sobie http://dobra-mama.pl/ciaza/8-pytan-o-owulacje.html
Jeśli więc zdarza to się sporadycznie nie masz się czym martwić. Chyba że sytuacja się powtórzy w przyszłym miesiącu, wtedy musisz podjąć odpowiednie kroki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.