Menu

planujecie coś ciekawego dla dzieci na mikołajki?

hej kochane,

jakie macie plany na jutrzejsze mikołaki? co planujecie dla dzieci na ten dzień?

mamakarina
 305  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem mikołajki

Odpowiedzi

amalka
Najpierw maluchy odwiedzą "Mikołaje na motocyklach" a później (już w domu) Mikołaj wejdzie do mieszkania przez balkon. Już wszystko zaplanowane (grins)
iwus198920
prezenty na mikołaja
katarynka3311
Wczoraj Oktawia była na świątecznym przedstawieniu w GOK-u i spotkaniu z Mikołajem, a jutro prezenty będą w domu i przedszkolu.
MamaMateuszka
Jutro mikołaj w przedszkolu, a paczki u babci i ciotek. Jeden mikołaj był już w sobotę bo przyjechała córka od mojego brata więc podłożyłam im już prezenty w pokoju, po co miały mi leżeć w szafie, przecież mikołaj ma tyle dzieci, że 6grudnia nie zdąży;-)
clyde22
Pierwszy Mikołaj w domowym bucie, później w przedszkolu, a na wieczór w świetlicy na wsi jakieś Mikołajkowe spotkanie dla dzieci (ma przyjechać Mikołaj). Przygotowaliśmy symboliczne paczki słodyczowe po 10 zł. Jest okazja do spotkania się. (kciuki)
Anemona
Patryk ma jutro mikołaja w Szkole, a Laura w przedszkole. Oprócz tego babcia przygotowała paczki oczywiście przekazane przez Świętego Mikołaja. Jeszcze czekają prezenty od cioć i drugich dziadków. My nic nie kupujemy z okazji Mikołaja swoim dzieciom, ale prezenty dla nich pod choinkę już zapakowane i po chowane czekają. Za to obdarowujemy siostrzeńców męża. (grins)
renata29
W nocy Mikołaj zostawia prezenty w butach.Ja się do tego nie mieszam :) W przedszkolu Mikołaj był już dziś.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.