Menu

Plany na długi weekend

W poniedziałek święto i dzień wolny od pracy, a tym samym idealna okazja, żeby spędzić czas w rodziną.Czy w związku z tym, że przed nami długi weekend macie jakieś szczególne plany? Szykujecie jakiś wyjazd? Ciekawi jesteśmy jak netmamy zamierzają spędzić ten czas. Czekamy na wasze propozycje.

Ania
 1239  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

weekend długi weekend

Odpowiedzi

monique25
w ndz Inwałd w pon Chorzów a za tydzień wyjeżdżamy na wakacje :)
Nula139
Jesteśmy w domu.
moput
W sobotę moja Malina kończy 6 lat i urządzamy Bal Księżniczek dla jej kumpelek :) Liczę na ładną pogodę przez kolejne dni to zapewne jakieś wycieczki sobie zorganizujemy bo niestety nie mam w tym roku urlopu :(
natuuusia19
w sobote i niedziele mezy gra na weselu wiec jestesmy same... w poniedzialaek idziemy na pielgrzymke do innej parafii (suserz) gdzie chodzimy co roku. ta pewnie caly dzien spedzimy, no chyba, ze nie bedzie pogody;/ to pojedziemy tam samochodem i reszte dnia spedzimy razem:)
karolcia514
jutro jedziemy z mężem do kina w niedziele mamy odpust w swojej parafii wiec na pewno pójdziemy a jeżeli dopisze pogoda w poniedziałek to przejedziemy się do zoo lub do skansenu :)
amalka
Zgarniamy Krzysiowego Quada i jedziemy do "dziadostwa" (tam bezpieczniej niż po chodnikach) a w niedzielę może Chorzów albo Wrocławskie Zoo (?) Ma być ładna pogoda (towar deficytowy) wiec trzeba korzystać.
pscolka1987
pozostaje w domu :(męża brak bedzie nadal w pracyyyy ..ach to życie
Kordelia
W niedzielę jedziemy na urodziny mojego taty, a w poniedziałek może jakiś wyjazd plenerowy :)
emiliab
Jutro robimy grilla, w niedzielę jedziemy na urodziny chrześnicy męża, a poniedziałek spędzamy razem w domu. Weekend bardzo rodzinny.
Magdzik
Dzisiaj jedziemy do teściowej, wracamy w niedzielę, a w poniedziałek mamy w okolicy dwa odpusty i może jakąś małą wycieczkę sobie zrobimy;)
tlolek
mąż niestety pracuje...ale za to może za tydzień sobie odbijemy i odwiedzimy rodzine nad morzem :)
daryjka87poznan
Jestesmy w domu.
Magda27
Jedziemy dziś po Marcina do moich rodziców i wracamy w niedzielę.....
alinagj1o2
Synowie są u mojej mamy.Ja w sobotę pracuję a resztę wolnego spędzę w domu ze zwierzątkami bo nie mogą same zostać.
Tak na marginesie,już współczuje tym co wybierają się do nas do Chorzowa, na pewno nie odpoczną a wesołe miasteczko będzie przeludnione i szkoda kasy w takim dniu i nerwów.
gosia6
jutro idziemy na wesele niedziela poprawiny a poniedziałek leczenie kaca i odpoczynek:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.