Menu

Plany na przyszłość

Macie jakieś takie cele, które sobie postanowiłyście i które zamierzacie zrealizować z uporem maniaka? Marzenia, które chcecie osiągnąć?! Moim takim najbliższym celem, który zamierzam osiągnąć to jest remont mieszkania - taki gruntowny. Potem chcę zrobić studia podyplomowe!! I mam nadzieję, że mi się to uda!

Ju25lka
 735  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

przyszłość cel do osiągnięcia studia marzenia plany

Odpowiedzi

ania77
Moje marzenie jest wlasny domek. Ale na pierwszym miejscu jest oczywiscie Dominik i jego szczescie!
boja
Marzenie to skończyć domek , a jesteśmy już bliżej niż dalej i pragnęłabym jeszcze jedno dziecko i jeszcze marzę o swojej firmie, chyba tyle. A co życie pokaże to sie okaże
Maria25
Teraz najważniejsza jest córeczka, gdy pójdzie do przedszkola to ja wracam do pracy :)
Martita
ja marze by zalozyc stadnine i wciagnac w to mego synka bysmy wszyscy razem rozkoszowali sie dlugimi wyprawami...:)))))))))))
Misia80
Kiedyś marzyłam o studiach.....teraz najważniejsza jest dla mnie rodzina,byśmy wszyscy byli zdrowi. Mam też od pomysł na własny interes...czy wypali?...czas pokaże czy wystarczy odwagi na realizację...
aniol
moim wielkim marzeniem bylo zrobienie kursu wizazu na wychowawczym udalo juz mam dyplom i zajmuje sie makijazem .teraz konczy sie wychowawczy tu zaczynaja sie schody.mam pare marzen napewno 2 dziecko praca i dom pragne miec maly domek bysmy mieszkali sobie zdrowi i szczesliwi w malym przytulnym domku(aniol)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.