Menu

Plastry ?

hej dziewczyny mam takie pytanko czy stosowałyście może te plastry przeciwgorączkowe dla dzieci IBUM ?? jeśli tak to czy się sprawdziły.Pytam bo jestem ciekawa czy warto kupować :)

karolcia514
 1311  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie goraczka plastry

Odpowiedzi

sylwia30177
Dla mnie rewelacja:)Dawałam Maji syrop jak miała powyzej 38 a dodatkowo naklejałam plaster a jak do 38 to tylko plaster:)
kreskah
a ja się nie mogę przekonać, bo jestem bardziej niż pewna, że moja młoda zedrze to sobie zanim jeszcze porządnie zdążę to przykleić :)
Majaaaaaa0000
Jeszcze nie stosowałam...
Poziomeczka
Ja stosowałam ale szczerze to spodziewałam się lepszego efektu.Temperatura w naszym przypadku nie obniżyła się,tyle,że mały był spokojniejszy.Zresztą na opakowaniu pisze,że te plastry nie obniżają gorączki tylko przynoszą dziecku ulgę:)Nie są złe,jak dzieciątko chore,to trzeba sie wszystkim ratować;)
EkspertHascoLek
Witaj,
plastry chłodzące IBUM ICE przeznaczone są do szybkiego schładzania czoła, skroni lub karku, co przynosi ulgę w stanach złego samopoczucia i gorączki maluszka. Działanie chłodzące plastra utrzymuje się do 6 godzin. Pamiętaj jednak, że plastry nie są przeznaczone do obniżania gorączki, a jedynie do przynoszenia ulgi w stanach podwyższonej temperatury.
Pozdrawiam,
Ekspert Hasco-Lek.
--------
Reprezentuję Hasco-Lek – producenta zawiesiny przeciwgorączkowej dla dzieci IBUM o smakach malinowym i bananowym. Niniejsza porada nie jest poradą medyczną.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.