Menu

Płeć dziecka

Czy poznałyście płeć dziecka już podczas ciąży, czy też chciałyście by była to niespodzianka? Czy lekarz trafił na 100% czy też przy narodzinach okazało się, że się pomylił? W którym tygodniu ciąży poznałyście płeć dziecka.

Ania
 2320  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie płeć dziecka

Odpowiedzi

emikacpi
Chciałam bym poznać płec dziecka, jednak najwazniejsze zeby zdrowe , lekarz trafił w 100 % dowiedziałam sie w 22 tygodniu ciąży :)
margolcia85
w pierwszej ciąży lekarz trafił na 100% i to już w 19 tyg. teraz jestem w 26 tyg, drugiej ciązy i maleństwo jest baaardzo wstydliwe, nie chce pokazać kim będzie więc będziemy mieli niespodziankę:)
karolcia514
mój lekarz na 100% trafił a o płci dowiedziałam się w 6 miesiącu ciąży gdyż moje maleństwo było ułożone pupcia :)
korek221
miałam przeczucie ,że to Grześ:)) - lekarz to potwierdził w 5 miesiącu i oboje mieliśmy 100% rację:))
natuuusia19
maz od poczatku byl pewny, ze zrobil chlopaka hehe a ja mu tylko raz powiedzialam, ze bedzie dziewczynka:) nio i lekarz nam powiedzial ok 22 tyg ,ze bedziemy mieli mala ksiezniczke:):)
daryjka87poznan
Poznalismy płec w czasie ciazy. Maz chciał bardzo dziewczynke, powiedzial ginkowi ze ma tak zrobic zeby byla dziewczynka o niebieskich oczkach i blond wloskach :P Lekarz zaczął sie smiac ze to nie od niego zalezy ;) Ale i tak sprawdziło sie wszystko :D
sheryl
Ja dowiedziałam się w 12 tygodniu. Dobry specjalista, dobry sprzęt i lekarka mi w 12 tyg. powiedziała (i pokazała), że na 95 % chłopak. No i się sprawdziło.
emiliab
Ja zarówno za pierwszym razem jak i teraz chcę niespodziankę. Nie sprawdzaliśmy płci dziecka. Jednak za pierwszym razem miałam mocne przeczucie , że to chłopak i urodził się chłopak, teraz czuję, że to dziewczynka co będzie okaże się wkrótce.
Kordelia
Ja lubię niespodzianki i nie chciałam w trakcie ciąży znać płci dziecka- z tym, że za pierwszym razem lekarz się trochę wygadał na ostatnim USG i zasugerował mi, za to za drugim razem dowiedziałam się dopiero po porodzie :)
irekzboralski
chcieliśmy wiedzieć Kto to będzie i pod koniec 7 miesiąca wiedzieliśmy,że będzie Synek co się sprawdziło w 100%..a przeczucie tez miałam,że to będzie chłopczyk:)
sara7777
W pierwszej ciąży do samego końca czekałam i dopiero na porodówce dowiedziałam sie,że mam synka.i czułam ,że chłopczyk bedzie.Teraz w drugiej ciąży w 8 miesiącu lekarz na 100 % stwierdził dziewczynka a ja od samego początku też czułam córeczkę
myszka838383
W 6 miesiącu dowiedziałam się że będzie dziewczynka. Urodziłam chłopca :)
Magda27
Dowiedzieliśmy się w trakcie ciąży i lekarz trafił mam dwóch chłopaków..
ada410
Nie chciałam czekać, i lekarz trafił w 100%, ale czytałam ostatnio w gazecie, że lekarz się pomylił. Miał być chłopczyk, a ku zaskoczeniu rodziców, urodziła się dziewczynka. Jak widać, pomyłki się zdarzają, choć jak mówi stare porzekadło, nie myli się tylko ten co nic nie robi...
mycha2706
Ala miała być chłopcem,w przeddzień porodu lekarz powiedział,że cos mu wygląda na dzieczynkę i trafił. Zamiast Maćka, mam Alicje i dzięki Bogu.Z chłopcami od razu powiedział,bez żadnych wątpliwości.
lola86
Dopiero po 8 miesiącu dowiedziałam się że to dziewczynka .Ja już od 3 kupowałam sukienki .Wszyscy mówili to będzie chłopczyk .A my wiedzieliśmy że to będzie Wiki .Ale lekarz tuż przed porodem ,zszokował mnie że to chłopak jak ta lala . Powiedziałam to mężowi dopiero jak trzymałam wiki już na rękach
wessa
Dowiedziałam się, że będę miała córce w 21 tygodniu :). No i mam córcię - więc bez pomyłki:).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.