Menu

Plecak czy torba?

Co noszą Wasze dzieci do szkoły? Sonia ma usztywniany plecak, ale leży w kącie, woli nosić taką konduktorkę z hello kitty. Tłumaczyłam jej, że skrzywy sobie kręgosłup, ale mnie nie słucha i gdy nie widzę i tak przepakowuje się do tej torby. A jak z waszymi uczniami?

Franc3ska
 952  5

Odpowiedzi

artanis
Może kup jej jakiś bardziej modny plecak? Są teraz takie do ciągnięcia na kółeczkach, dzieci lubią takie gadżety. Spróbuj ją podejść, że zapoczątkuje nową modę, a przy okazji będzie miała plecy proste?:)
lusilla
Ja z Martyną poszłam na ugodę - dwa razy w tygodniu, wtedy kiedy ma najmniej do wzięcia nosi sobie torbę. A w pozostałe plecak - który sama sobie wybrała. Wilk syty i owca cała. W te dwa dni naprawdę ma leciutko.

A jak nosi plecak to ją proszę, żeby ubierała na dwa ramiona, co też średnio działa. Nie raz widzę ją jak wraca z plecakiem na jednym ramieniu. Więc plecak nie do końca ratuje sprawę!
artanis
@lusilla: bardzo sprytnie:)
Akoo
Właśnie to chciałam napisać, że moja córa wpradzie ma plecak ale jakiś czas zajęło mi przekonanie jej aby zakłada go zamiast na jedno to na dwa ramiona.
kasia13_archiwum
No... my nie mamy tego problemu. Ksiazki zostaja w szkole. Dzieci maja tylko takie male torby (ktore musialy byc specjalnie szyte), i nosza w nich sniadanie (owoce lub warzywa). A wszystko, co potrzebuje jest w szkole. Zanosilo sie na rozpoczecie roku szkolneg.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.