Menu

pleśn/grzyb na ścianie

Moje drogie. Zaczęła mi plesnieć ściana w jednym pokoju. Co mam z tym robić?? Próbowałam myć środkiem na pleść na ścianie, ale pomogło tylko na krótko. Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby się tego świństwa pozbyć??

monka21m
 858  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie plesń grzyb

Odpowiedzi

margolcia85
musisz wietrzyć, wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć pokój - ak najmnjei prania susz w mieszkaniu - masz za szczelnie a stosunku do wytwarzanej pary no i osadza sie na scianie - powiem ci szczerze ze tego sie pozbyć to graniczy z cudem bo mam ten sam problem.... :(
MamusiaKubusia
ja kupiłam osuszacz, bo ściana mi w łazience ciemniała po rogach i teraz jest ok, tylko osuszacz drogi(pout) ja dałam o ile dobrze pamietam ok 700 zł, ale alergolog kazała więc ... znajomi mieli w pokoju wszystkie kąty czarne, tak jak pisze @basmie trzeba ocieplić ścianę-oni tak zrobili, dodatkowo założyli wywietrznik-wentylator elektryczny i co jakiś czas włączają go, malowali chyba ponad rok temu i grzyba do tej pory nie ma (kciuki)(grins)
MamusiaKubusia
mi włąsnie alergolog powiedziała, ze w każdym pomieszczeniu musi być wywietrznik, a jak duże pomieszczenie to nawet 2(wow)
xkasiulax
Mieliśmy grzyba!po generalnym remoncie:)czyli kucie do tynku,nie wszedł(jeszcze)(awve) ale ściana,zaczyna robić sie wilgotna://....ja mieszkam,w starym budownictwie:/grzyb''jest na początku dziennym
JustiSam
Plestop czy jakos tak ale ja nie stosowalam. Roznica temperatur, na dworze zima, w mieszkaniu cieplo i grzyb wychodzi. Musi byc wentylacja w pokoju.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.