Menu

Pleśniawki w ciąży

Pod koniec ostatniej ciąży miałam problemy z pleśniawkami w buzi ja tego nie czułam tylko że mnie bardzo zęby bolały ale jak poszłam do lekarki to ona zajrzała i sie dowiedziałam że mam pleśniawki teraz jestem znowu w ciąży i już teraz czuję wczoraj zrobiła mi sie druga i bolą czy miałyście też cos takiego i co zażywałyście żeby to znikło :( (myjezeby)

czekoladka22
 2730  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie pleśniawki

Odpowiedzi

czekoladka22
(lato) miało być (lato)
Nena
Ja w buzi nie miałam ale moja corka miala gdy dawałam jej pierś i przekazała mi na sutki. Mała dostala jakiś żel antyseptyczny a ja krem antygrzybiczny na piersi i tak sie tego pozbylysmy.
czekoladka22
no właśnie dostałam tylko nie pamiętam bo ona mi więcej rzeczy przepisywała chyba orofar ?
Nena
Czekoladka22 ja nie wiem jak w polsce sie nazywa bo mieszkam w hiszpani. Ważne by użyć przez caly czas na jaki ci zapisala bo inaczej zaraz powrócą.
A swoją droga to ten sam syf co opryszczke wywołuje dlatego jak raz zlapalas to niestety musisz starać sie nie osłabiać odporności organizmu bo wtedy wylazi- witaminy na wzmocnienie albo coś podobnego.
czekoladka22
no właśnie najpierw mnie zęby zaczęły boleć ale jak wieczorem umyłam zęby to mi przeszło a potem zaczęły mi wyskakiwać te dziadostwa:/
Nena
Zmien szczoteczke na nowa a po kuracji jeszcze raz. Szcztucce ktore używasz ty zaznacz i wyparz porzadnie bo to dziadostwo zarazliwe jest. Nie bierz nic nie mytego do buzi,. I powodzenia byle by szybko przeszło
jagoda30
Moja Zuzia miała Nystatyne i Fluconazol
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.