Menu

Plotki o gwiazdach

Czy lubicie słuchać, oglądać i czytać o gwiazdach? Czy fascynuje Was ich życie, które się tak bardzo różni od naszego? Co sądzicie o serwisach i czasopismach plotkarskich?

Ania
 2057  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport Zakupy

Odpowiedzi

angelika
mnie nie interesoje swiat gwiaz bo rozni sie od mojego i to bardzo!
irekzboralski
nie interesuję się plotkami o gwiazdach...
paula80
Czasem się tego nie da uniknąć - chociażby w radio czy nawet owierając jaki kolwiek portal informacyjny typu onet czy interia mimochodem rzuca się nam w oczy nagłówek że Kasia Cichopek jest w ciąży... ale jednym okiem czy uchem wpada drugim wypada. Na pewno nie żyję tym na codzień.
kasia12
nie interesuje się tym co robią i z kim są znane gwiazdy chociaż aż huczy nie raz od plotek na temat ich na czymś ktoś musi zarabiać kasę a na plotka się naj lepiej zarabia
betty
czytam
serum
Czasami czytam portal Pudelek, jak się chcę pośmiać, tam dopiero bzdury piszą!!!
mongro10
Czasem zerknę :)
Matina
Wyznaję zasadę że trzeba pilnwać swojego pod nosem, a nie czyjegoś pod lasem dlatego nie czytam. A co mnie to zreszta obchodzi?
Ju25lka
Zerknę nie powiem, że nie - z nudów czasem, dla zabicia czasu ale nie wychodze z takiego założenia jak poprzedniczka bo wtedy musiał by mnie interesować jedynie czubek własnego nosa - po co ma mnie obchodzić polityka, politycy, wydarzenia na świecie, zdrowie sąsiadki, której robię zakupy itd. Jednak życie nie kończy się za progiem moich drzwi. Taką zasadę wyznaję.
Matina
A ja proszę moja poprzedniczke o niegenerazlizowanie sprawy. Nie mówimy tu o sąsiadkach, rodzinie, sprawach kraju czy świata tylko o gwiazdach i o plotkach. A ja plotek nie lubię.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Alice235
Mnie nie interesują plotki o gwiazdach.Ich prywatne zycie nie powinno nas raczej zbytnio interesowac.Nie wiem czy ktos z nas chciałby zeby wchodzono w nasze prywatne zycie z butami,a dziennikarze na prawde czasem przesadzaja.
kasia13_archiwum
Plotki o gwiazdach... nie interesuja mnie... Jest wiele wazniejszych spraw... a zycie prywatne calkiem mi obcych ludzi... nie obchodzi mnie...
kasia13_archiwum
Plotki o gwiazdach... nie interesuja mnie... Jest wiele wazniejszych spraw... a zycie prywatne calkiem mi obcych ludzi... nie obchodzi mnie...
lara1982
Raczej mało kiedy to czytam.Gwiazdy robią wiele rzeczy na pokaz ,a w czasopismach dużo zmyślają.W końcy oni są takimi ludzmi jak my tylko nam kasa nie odbija z powodu jej braków:-)
motyl
nie czytam
alinagj1o2
Nie czytam,ale chyba kiedyś wejdę na pudelka bo tyle osób o tym pisze-ale to nie dziś.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.