Menu

Plotki ploteczki

Zdarza wam się plotkować o kimś?! Mam tu w sąsiedztwie taką panią która tylko jak mnie widzi bo biegnie i obgaduje wszystkich pokoleji. A widziała pani co ta a ta miała na sobie, a widziała pani, że ma nowego faceta itd... Strasznie mnie to wkurza, ale to samotna, starsza osoba i ona po prostu żyje życiem innych, więc się czasem z nią wdaje w dyskusje. Ale potem mnie to męczy.

panidomu
 561  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

plotki ploteczki

Odpowiedzi

kosia
Zdarza mi się plotkować nie powiem, że nie i dopóki nie jest to nic niestosownego, czy za bardzo prywatnego, czy robiącego krzywdę to nie wiedzę w tym nic złego. Przecież nie było by o czym rozmawiać jakbyśmy czasem nie mówili o innych.
mysia
ja moze nie tyle co plotkuje bo mam uczucie,ze moze to kogos skrzywdzic ale mam ochote a wrecz czasami to robie krytykuje.tu gdzie mieszkam nieda rady oprzec sie temu.wiem,ze z jednej strony ci ludzie nie maja czegos takiego jak samokrytyka i oni a scisle mowic norwedzy maja w nosie zdanie innych ale mnie to smieszy jak ubierze sie jak pajac i lazi po miescie,zastanawiam sie wtedy czy oni maja lustra w domu
joka26
Sąsiedzi są skarbnicą ploteczek ale chętniej mówią o nich mężowi niż mi. No a mąż wysłucha i ....zachowa dla siebie dlatego ja o wszystkim dowiaduję się ostatnia.
Najbardziej jednak lubiłam rozmowy moich Dziadków typu:"a pamiętasz ta Helkę - cioci Krysi brata córka, no wiesz która..."
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.