Menu

Plucie podczas jedzenia

Drogie mamy, czy miałyście tak, że podczas karmienia dziecka ono z każdym kęsęm pluł i tak " prukało"? Tak jest za kazdym razem!!! Od poczatku jedzenia po sam koniec. Kiedys myślałam, że nie jest głodny i dlatego tak się zachowuje.- nie jest głodne i z uśmiechem na twarzy jak mu jedzenie podam do ust jest plu!!! Wtedy on, ja, podłoga i leżaczek jest w jedzeniu!!!

ewita132
 1564  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie plucie

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
on po prostu sie bawi...ja zauważyłam,że moja jak pruta to sprawia jej to przyjemność i bawi się ze mną , a ja zaraz brudna i wszystko w około hmmm... daj mu zabawkę żeby się zabawił i nie myślał o jedzeniu...
Basia88r
a może faktycznie nie jest głodny...
tlolek
mojego tak teściu nauczył plucia jedzeniem....albo zajmij dziecko czymś np. podczas zabawy niech je albo na głoda...zgłodnieje i zje
ewita132
Czasem go przetrzymam, ponieważ też pomyślałam, że wciskam mu jedzenie na siłę więc mi " delikatnie"je oddaje. Dziś odczekałam tyle, że płakał jak był głodny, dałam mu jeść i co wypluł. Jak dostał butlę wciągnął całą. Teraz przyszło mi na myśl czy to może być przez ząb ( wyrósł nam tydzień temu), ale to byłoby dziwne?
tlolek
czemu dziwne?
mój jak ząbkuje to poznaje to tylko po tym że ma chcice na mleko i do tego podjada w nocy (a normalnie już nie je w nocy)
gryzienie podczas ząbkowania jest bardzo bolesne bp dziąsełka są bardzo rozpulchnione
renata29
a może mu nie za bardzo smakuje?bo mojemu synkowi chyba nie wszystko smakuje i czasem pluje ale czasem też pluje dla zabawy:)tylko ja ostatnio odczekuje fazę plucia i wkładam mu łyżeczkę dopiero jak przestaje i tym sposobem jestem czysta:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.