Menu

"po 4 m-cu"

Dziewczyny moja córcia w niedzielę kończy 4 miesiące czy mogę jej podać już obiadki czy deserki albo herbatkę po 4 m-cu, wszelkie dostępne gotowce są właśnie tak oznakowane dostałam wczoraj paczkę z bobovity z obiadkiem oraz herbatką po 4 m-cu i zastanawiam się kiedy wprowadzić jej nowe jedzenie? Karmię ją do tej pory tylko butelką i właśnie jesteśmy na etapie zmiany mleka z bebilon pepti na Nan :) i nie wiem teraz czy zacząć powoli wprowadzać obiadki? Jak uważacie?
Nie pamiętam jak podawałam stałe pokarmy synowi gdy był taki maleńki minęło już sporo czasu, a niestety pamięć jest ulotna :(

margolcia85
 789  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie stałe pokarmy dziecko żywienie dziecka

Odpowiedzi

tymianek
dla dziecka które dopiero "wchodzi" w 4 m-c podaje się produkty oznaczone "OD 4 m-ca", a nie "PO 4 m-cu". Produkty PO 4 m-cu podaje się gdy dziecko zaczyna 5 m-c.
Oczywiście każda mama ma swój rozum i podaje jak uważa - bo zaraz się zacznie " ja dawałam i nic nie było"(kciuki)
niki30041988
Tak jak Runka;)
margolcia85
Mała piła bebilon pepti ponieważ miałą podejrzenie skazy, która się potwierdziła - nan pije od kilku dni i jest ok :) bebilonu nie chciałam wprowadzać bo mam doświadczenie ze starszym synem że mieliśmy wielki problem przy nanie było ok, a bebilonu nie tolerował, dlatego po konsultacji z lekarzem wprowadziliśmy nan .
jagoda30
moja fruzia ma4,5 miesiąca i właśnie wprowadzamy wszystko po 4 miesiącu:) tylko zupki są do bani (nigdy) mam nadzieję ze jednak je polubi
margolcia85
Podałam córci zupkę marchewkową z ryżem po 4 m-cu ryzyk fizyk zobaczymy co się będzie działo, mała zjadła kilka łyżeczek i normalnie tak jej smakowało ze gdybym jej nie schowała to zjadłaby cały słoiczek :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.