Menu

po 4 miesiacu...

Drogie mamy mam pytanie. Co znaczy napis na jedzeniu do malucha po 4 miesiacu? To ze od 4 mies. moze jesc dana rzecz czy jak zacznie mu sie piaty miesiac???(wow)

Nicia1991
 486  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie

Odpowiedzi

monikarogalska2
najlepiej podawać maluszkowi nowe jedzonko po 6 m-cu życia. Na razie wystarczy mu mleczko. Jeśli już to po 5 m-cu
Ania111990
Ja zaczęłam dawać Ksaweremu kilka dni po tym jak skończył 4 miesiąc i tak za każdym razem wolałam odczekac kilka dni.
renata29
Twoje dziecko ma 3,5 miesiąca więc niedługo skończy 4 miesiące i zacznie 5.Wtedy możesz podawać słoiczki.
234olenka
Ja pamiętam że, pierwsze jedzenie dałam młodemu po 7 miesiącu bo do 7 mies. karmiłam piersią . Potem natomiast dokarmiałam Go mlekiem modyfikowanym Bebiko, no i kaszkami z bobovity. A co oznacza po 4 miesiącu - to ,ze dziecku powinno sie podawać ten produkt gdy dziecko skończy 4 mieiące "bodajże":)najlepiej odczekać i po 6 mies. podawać nowe jedzonko tak mi się wydaje:)
jagoda30
od 4 tzn że od początku, a po 4 tzn po skończeniu 4,ja dawałam tak jak @Ania111990 tylko to dotyczy dzieci karmionych butlą.
halina21
po 4 czyli po skończeniu 4 mies :)
niki30041988
ja moją pierwszą córkę karmiłam butlą i "butelkowym" maluchom rozszerza się wcześniej dietę niż karmionym piersią. Jak maluch skończy 4 mc możesz mu podać np. "delikatna marchewkę" z bobovity
anulaa9218
Ja swojemu małemu dawałam jak zaczynał 4 miesiąć..zaczynałam od wyciśniętego soczku zjabłek.Dawałam mu łyżeczkę dziennie,żeby się przyzwyczaił,potem powoli po 3-4 łyżeczki tartego jabuszka,nie raz z marchewką i jadł,nie było z tym problemu. Najlepiej jest dziecko powoli przyzwyczajać,bo potem nie bedzie chciało jeść. Za tydzień skończy 5 miesięcy i już jemy,jabłuszko, z marcheką,ziemiaczki z marchewką i bardzo mu smakuje bo słyszę takie "ammm" :) Napewno dziecku nie zaszkodzisz.... Nawet sam pediatra mi to zalecił...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.