Menu

Po szczepieniu..

Biedna Olivka tak płakała,że jeszcze trochę i zaczęła by się zanosić :( .. Tak śmiała się itd a koło 17 dostała taki atak,jak nigdy :( .. temperatury nie ma,ale nóżkę ma strasznie siną... wiem,że może mieć ale znajomej synek miał o wiele mniej a moja ma bardzo mocno.. chyba ją to bolało bo po paracetamolu się w miarę uspokoiła ale przez pewien czas był taki płacz,że już myślałam że na pogotowie zadzwonię :( dobrze,że była akurat znajoma bo uspokoiła mnie,że jej mały też dostawał takich drgawek jak długo płakał .. i tu moje pytanie: jak wasze dzieci znosiły szczepionki? po pierwszej nic jej kompletnie nie było a teraz.. mam nadzieje,że po następnej nie będzie tak źle.. biedna.. teraz śpi,ale co chwilę się budzi i popłakuje :(

Nicoletta
 1126  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szczepionka

Odpowiedzi

Mandarinios
Kochana jeśli jest z nią naprawdę źle to zadzwoń do lekarza... Rady radami, ale Twoja matczyna intuicja Cię nie zawiedzie... Każde dziecko znosi inaczej szczepionki... ale drgawki? To chyba nie za dobry objaw.... Lepiej zadzwoń dla świętego spokoju...
Achcha
Nie bylo jak do tej pory żadnych niepożądanych reakcji.
flame123
Pola też dziś dokładnie to samo szczepienie miała. Po pierwszym strasznie płakała, a dziś, powiedzmy, umiarkowanie. Nóżki ją chyba bolą i łapka, bo szczególnie przy ubieraniu płacze.
temp. miała 37.
Nicoletta
już jej przeszło a te drgawki to powiedziała mi ta znajoma,że ma od długiego płaczu.. jak dostała paracetamol to się uspokoiła po jakimś czasie i teraz śpi więc mam nadzieje,że będzie już dobrze ale gdyby coś było nie tak to nie będę siedzieć z założonymi rękami a przez jaki czas (ile np. godzin) dziecko może po szczepieniu być płaczliwe i markotne?
Mandarinios
nawet przez kilka dni
Punia
mój po drugiej szczepionce tez bardzo płakał.zrób malutkiej okład z sody.pół szklanki wody i łyżeczka sody-napewno jej po tym ulży. jeśli będzie miała drgawki to popieram mandarynke-lekarz i już.
pozdrawiam
NATI
moja dobrze znosila szczepienia nie goraczkowala...
NATI
moja dobrze znosila szczepienia nie goraczkowala...
Beki
To była ta płatna czy nie?
Nicoletta
nie.. zwykła :( 3 wkucia ..
no i to była ta 2 (3-4 miesiąc życia)
sweetnessa27
Lepiej nie stosować paracetamolu po szczepieniach.
renata29
Moj synek mial dwa razy szczepienia i dobrze je zniosl nawet przy wkluciach strasznie nie plakal,szybko sie uspakajal,troszke potem byl marudny ale ladnie szedl spac i bylo ok,tez mamy Altacet,smarowalam profilaktycznie bo raczej go nie bolalo.
renata29
sweetnessa a dlaczego nie?
sweetnessa27
http://medycyna24.pl/szczepienie-a-paracetamol
xkasiulax
Jejciu!! jak czytam,to wszystko to coraz bardziej ja się boję moja mała ma drugie,szczepienie,bo pierwsze było w szpitalu 3-listopada.Kurczę ona taka płaczliwa,boję się o tym myśleć(smutna)
Nicoletta
dzięki dziewczyny za odpowiedzi (kwiatek)
sweetnessa27
Kasia,podałabym ale nie paracetamol.
sweetnessa27
Powiedzmy Ibufen albo Ibum.Poza tym ja podaje syropy bo mała nie toleruje czopków.
domiska
a robilas oklady z sody aby wlansie ulzyc obolałym konczyna??
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.