Menu

Po wizycie...

Byłam u lekarza z Maxem, okazało się, że w jego buzi zagościła pleśniawka - niestety, teraz będziemy ją zwalczać ( mamy przepisaną nestatyne - do picia i pędzelkowania). Max był ważony na wizycie bardzo mało przybrał na wadze w tamtym miesiącu ważył 7,100, a dziś 7,200 nie chce za bardzo jeść (pout) i nie wiem co robić. Ile dzieci w jego wieku powinne przybierać na wadze w ciągu miesiąca? Max jutro kończy 5 miesięcy.

patimama
 600  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie wizyta

Odpowiedzi

Martuska
no moja mała na 6 m-cy skonczone i waży 6900, także w porównaniu do Maxa to on wcale mało nie wazy
Mandarinios
w ciągu miesiąca dziecko powinno przybrać min 600-700 gr Teraz jak ma pleśniawki to jedzenie go boli a poza tym pisałaś, że jest chory więc też pewnie nie chciał jeść... a lekarz nic nie powiedział a propos wagi?? dużo zdrówka :)
myszka838383
mój Adaś ważył 7,200 jak miał 4 miesiące..a jak miał 5 ważył 8,200
JUSTYLKA
mój syn gdy miał 7 mies ważył 7700(grins)
betty
moja jak miała 5,5 mca ważyła 7200
megil
mój ma 5,5 mc i waży 8 kg;-)
betty
a i jeszcze chciałam dodac że też miała okres co mi chorowała i słabiej przybrała na wadze... karmiłam wtedy piersia i lekarka kazała mi dawać tak dwa trzy razy na dzień kaszke ryzowa na wodzie i dawałam jej tak pare łyzeczek.... na nst wizycie to przybrała ale juz za duzo (grins) tak ją dokarmiłam(krejzolka)
Także spokojnie będzie dobrze!
edyta1161
moja jak miala 5.5 m-ca wazyla... 5500
Paulinka1701
moja cora 2 tyg temu miala 5,5 mies i wazyla 6700 :)
izka84
mój skączył dziś 5 miesięcy i waży 7 kg
patimama
torchę mnie uspokoiłyście, DZIĘKI(prezent)
Anita21
moj jak mial 7miesiecy to wazyl 8900 (grins)
efcia
na pleśniawki możesz stosować wodny roztwór gencjany(dostaniesz w aptece) i smarować 3-4 dni wewnątrz buzi, palcem owiniętym gazikiem. Jak mój synek był w szpitalu, to tak robiła pielęgniarka. Do tej pory nie ma żadnej pleśniawki, a wyszliśmy 2tyg temu. Co do wagi to mój ma 2,5mies i waży już ok 6kg, ale to może dlatego że go dokarmiam sztucznym mlekiem.
efcia
nystatynę też stosowałam na pleśniawki,ale nie dawało to takich efektów jak wodny roztwór gencjany. Po nasmarowaniu wyglądał jakby zjadł jagódki :) ale to schodzi,usta można wytrzeć gazikiem nasączonym solą fizjologiczna albo zwykłą wodą...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.