Menu

pobraczek.pl to nie reklama!!! pomocy!

Witajcie !!! jakiś czas temu chciałam ściągnąć piosenkę i wyskoczył mi taki oto portal!!! I zalogowałam się ,aby pobrać swoją piosenkę, oczywiście z stamtąd nie udało mi się!!!
I teraz dostaje maile od tego pobieraczka.pl ... Ze mam zapłacić jakieś 94 zł nie wiem za co...piszą straszą sądem prawnikiem itd!!! JA odpisuje, im ze proszę usunąć moje konto , a oni ze mam zapłacić i podają nr konta!!! (zlosc) Ze złościłam się , bo nie będę płacić za takie cos ze tylko się zalogowałam!!!

Jak chcecie wkleje to co mi napisali ..

CZy miał ktoś z tym do czynienia?? co powinnam zrobić??

Majaaaaaa0000
 658  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse portal

Odpowiedzi

monique25
Jak się zakłada gdzies konto to sie czyta regulamin. Poza tym to jedna z najglosniejszych stron w Polsce. Oszuści to raz a ludzie głupi dają się nabierac.
Majaaaaaa0000
A jak nie zapłacę , ???????????
monique25
pełno takich jak Ty w necie, wpisz sobie w googlach, jedni płaca drudzy olewają. Zrób jak uważasz
Majaaaaaa0000
no czytałam w google , to OSZUŚCI! I nie zapłacę...
moput
Ja tez kiedyś "zapoznałam" się z tą stroną. Oszuści okrutni, nie daj się nabrać, nic im nie płać! Napisz, że rezygnujesz z ich usług i tyle. Jeszcze będą Cię straszyć przez pewien czas a potem dadzą spokój. W necie prócz porad typu moja są też zdania, że niby ktoś faktycznie miał rozprawę i musiał ponieść jeszcze jej koszty dodatkowo. Ale to brygada pobieraczka sieje postrach. Mnie minęły już 2 lata i nikt mnie nie ściga. Ale muszę przyznać, że nie loguję się już nigdzie nie czytając regulaminu ;))
Majaaaaaa0000
dzieki dziewczyny! (prezent)
daryjka87poznan
Bylo juz tutaj kilka razy o tej stronie ze to oszusci!!!!!!
Ada3610
w 2009 zalogowałam się tam i straszyli mnie sądami, był spokój aż do 4 lipca tego roku, znowu mi przysłali wiadomość. Nic nie będę im odpisywała, dam sobie spokuj
natuuusia19
jakisz czas temu tez sie nacielam na pobieraczka.... nie zaplacilam i nie odp na maile... narazie mam luz:)
edyta2010
NIE PŁAĆ - BYŁO JUŻ GŁOŚNO O TY W TV CHYBA W UWADZE, - NIKOMU ŻADNEJ SPRAWY NIE WYTOCZYLI , SAMI MAJĄ PIRACKIE PLIKI Z NAGRANIAMI, SAMI ŁAMIĄ PRAWO WIĘC NIE PÓJDĄ DO SĄDU , SZUKAJĄ NAIWNYCH I TYLE POLICJA SIĘ WYPOWIADAŁA ŻEBY NIE ODPISYWAĆ I NIE WCHODZIĆ JUŻ NA TE STRONY, MÓJ MĄŻ TEŻ KIEDYŚ TAM SIĘ ZALOGOWAŁ I TEŻ GO STRASZYLI , MINĄŁ ROK I OD TEJ PORY NIC WIĘCEJ NIE PRZYSZŁO. NIE PŁAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK DZIECI SIĘ POLOGOWAŁY TO RODZICE SIĘ PRZESTRASZYLI I MOŻE PŁACILI. (awve)
paulaa
mojej koleżance to samo przyszło ale ona zapłaciła Oszuści i tyle
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.