Menu

Pobudka

Jak wygląda u was kwestia budzenia dziecka rano? Jeśli dziecko chodzi do przedszkola czy do żłobka to codzienność, czasem jednak trzeba obudzić nawet dziecko, z którym jesteśmy w domu, bo trzeba wyjść n.p. do lekarza. Jak budzicie wasze pociechy, żeby uniknąć powitania dnia płaczem? Czy wasze dzieci dobrze znoszą pobudki, czy jest to przykry obowiązek?

Ania
 1461  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

pobudka poranne wstawanie budzenie

Odpowiedzi

Nula139
Nie mamy z tym problemu.Około 6 rano wszyscy są juz na nogach.
Takie ranne ptaszki są z moich dzieci.
lolita
Mlodszy wstaje o 7-7:30,starszego musze budzic o 7:30 bo chodzi do przedszkola,w weekendy lubi sobie pospac nawet do 9.....
I obojetnie czy wstaja sami,czy trzeba ich budzic-zawsze witaja dzien z usmiechem na twarzy!!!!
irekzboralski
ja Mikołaja co trzeci tydzień budze przed 5...szmeram Go delikatnie po buźce..buziaki...i tak jakoś sie budzi bez płaczu:)
Kordelia
Mój młodszy syn wstaje zazwyczaj razem ze mną ( gdy ja wstaję wyprawić starszego do szkoły ) i z budzeniem go nie ma żadnego problemu.....natomiast teraz w wakacje może spać do woli, a raczej sam wstaje wcześnie- bez budzenia :)
mycha2706
Chłopcy budzą się sami,ale Ala to marudzi,zrzędzi,narzeka...
Przywykłam:)
Chodzi do szkoły na drugą zmianę całe szczęście,bo pewnie by sie wiecznie spóźniała....
wiola0912
tak mój mały tez ma stałe pory wstawania i on mnie budzi hih
choc kiedys musiałm isc na szczepienie a on spał i spał nic bo nie ruszało dopiero jak szwagirka drzwi otworzyłą to obudził sie
Iwona1977
mala sama wstaje kolo 9 , starsze dzieci chodza do szkoly i tez nie mam problemu z budzeniem , czasami to nawet wstana ubiora sie i dopiero mnie budza :)
darzenka
Córka 4 lata sama sie budzi, około 8.00 a syn 1 rok to różnie od 6-7.00 :) Zobaczymy jak córka pójdzie do przedszkola i trzeba będzie wcześniej wstawać, lubi spac i jest śpiochem (tak jak ja)
Panterka
No cóż.. Moje dziecko budzi mnie... I to mi się wtedy chce płakać, bo bym jeszcze pospała...

Ale jak już muszę obudzić moje dziecko, to zwykle smyram ją po buzi i daję soczyste buziaki... Budzi się wtedy z uśmiechem na buźce;)
annat
moja corka to maly spioszeke lubi spac jak jej tata ale z wstawnie nie ma problemu przez ostatni rok chodzila do przedszkola wstawalysmy o 8-00 tez jak wyzej mamy budzilam ja calusem lub gilgotaniem w stopki i sie budzila z usmiechem na twarzy:)
aniol
no z tym wstawaniem to jak u smerfetki to samo mam wstajemy zazwyczaj o 9 ale zdaza sie i o 10 ja tez leze dlugo bo niechce mi sie lubie spac ,przed ciaza przez 8 lat wstawalam o 4 rano i teraz chyba chce sobie to nadrobic...hihi ale tak to niema problemu nawet jak idziemy do lekazra to maly wstaje jak go obudze bez problemu zazwyczaj glaszcze caluje i on sie przytula podnosi glowe pyta czy sie wysplaam po czym on mowi ze on tak daje parenascie buzaikow mowi ze mnie kocha i wstaje zwarty i gotowy tak wyglada nasz kazdy poranek ...ale niedlugo zacznie sie przedszkole az sie boje tego wstawania ..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.